VOUCHER DO ESCAPE ROOM

„PODARUJ PRZEŻYCIA” – Nowy rok, stare zagwostki…

„PODARUJ PRZEŻYCIA” – VOUCHER DO ESCAPE ROOM

Nowy rok, stare zagwostki… Ktoś w Twoim otoczeniu niebawem będzie miał urodziny / rocznicę ślubu / inne ważne wydarzenie, a Ty czujesz, że wyczerpałeś już każdy pomysł na prezent, który ucieszyłby obdarowywanego? Wałęsasz się smętnie po sklepie, szukając czegoś odpowiedniego, ale z każdą chwilą niebezpiecznie przybliżasz się do konfekcji odzieżowej, słysząc, jak skarpetki wołają Twoje imię? Masz wrażenie, że za chwilę nie będzie już odwrotu, a para niezbyt wyszukanego materiału wyląduje w Twoim koszyku, zaraz obok pudełka randomowych pralinek? Boisz się, że lada moment miano najlepszego obdarowującego zostanie Ci bezpardonowo wyszarpane? Bardzo tego nie chcesz, ale czujesz, że jesteś pod ścianą… Sięgasz więc po ohydne skarpety, gdy wtem… STOP! Tak wcale nie musi być! Weź głęboki wdech, zatrzymaj się na chwilę i na spokojnie przeczytaj ten tekst, bo mamy dla Ciebie coś niesamowitego!

Escape room bon, czyli rozwianie Twoich największych koszmarów!

A co, jeśli powiemy Ci, że wcale nie musisz sięgać po materialne rozwiązania? Przecież prezenty to nie tylko kolejny kubek czy zabawka… Możesz też spróbować sięgnąć po coś, co z całą pewnością zapadnie w pamięć jubilatowi na dłuuuugie, długie lata. Co to takiego?

Nic innego, jak tylko doświadczenia i przeżycia! Najlepiej, jeśli będą jedyne w swoim rodzaju! 😉 Jeśli więc o to chodzi, to możemy zapewnić Cię, że coś takiego jak pokój zagadek świetnie wpisze się w te kategorie. Możesz więc zacząć wpisywać w wyszukiwarkę „escape room kraków”, jednak uwierz, że nasze pokoje – czy to kryminalny, czy szpiegowski, a nawet przygodowy – na bank sprostają Twoim oczekiwaniom! Zresztą… nawet gdybyś rzeczywiście zaczął wpisywać „escape room kraków”, to nasze pokoje wyskoczyłyby jako jedne z pierwszych. 😉

No dobrze, wracając do wątku: stanęło na tym, że escape room to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz sprawić komuś niecodzienny prezent. Ale czy to oznacza, że musisz zacząć konspirować i sprytem zaprowadzić osobę obdarowywaną do naszego lokalu? Cóż, na pewno jest to ciekawa opcja, jednak jeśli nie czujesz się na siłach, aby udźwignąć ciężar tajemnicy, to nie martw się. Po prostu możesz wręczyć voucher na escape room!

Voucher do escape room to same korzyści!

Dlaczego voucher do escape room to świetna opcja na prezent? Pozwól, że przytoczymy kilka profitów. 😉

Pierwszym z nich jest fakt, że pokoje zagadek są unikatowe i zazwyczaj daną grę przechodzi się tylko raz w życiu. To z całą pewnością przyczyni się do tego, że obdarowany zapamięta tę zabawę na długie, długie lata. 😉 A przecież w dobrych prezentach chodzi o pełne emocji wspomnienia, prawda?

Ponadto zabawa w pokoju zagadek to możliwość wcielenia się w kogoś, kim zawsze chciało się zostać – czy to kryminologa, czy tajnego agenta, a nawet pomocnika sympatycznego Gnoma! Nie pozwól więc, aby Twojego solenizanta ominęła taka okazja! Kto wie, być może w ten sposób pośrednio ziścisz jego marzenie z dzieciństwa? 😉

Niewątpliwie znaczenie ma też to, że prezent realizowany jest grupowo, a co za tym idzie – to dodatkowy pretekst, aby porobić coś fajnego w ekipie przyjaciół. To prawie jak kolejna impreza urodzinowa! 😀

Jeśli zaś chodzi o escape room bon lub escape room voucher sam w sobie, to kwestią, która z całą pewnością działa na plus, jest pełna elastyczność, zarówno jeśli chodzi o wybór scenariusza, jak i datę realizacji (na którą solenizant ma aż 90 dni!), a także liczbę współgraczy – istnieje bowiem możliwość dopłaty za każdą dodatkową osobę! Czy nie brzmi to fantastycznie? My sądzimy, że jak najbardziej!

Wybierz voucher do escape room, bo nie ma szans, żeby taki pomysł okazał się klapą!

Już nie musisz obawiać się o utratę miana najlepszego obdarowującego! Escape room voucher pomoże uniknąć Ci okrycia się hańbą, a co więcej – wyniesie Cię na piedestał! Okaże się, że jesteś osobą, która myśli nieszablonowo i naprawdę dba o to, aby obdarowywany czuł się wyjątkowo! 😀 To podwójna korzyść, zarówno dla Ciebie, jak i dla jubilata… A nawet potrójna, bo pozostali uczestnicy zabawy też będą Ci wdzięczni. 😀

Dlatego nie zwlekaj dłużej i bez wyrzutów sięgnij po nasz voucher na escape room!

Już teraz czekamy na wiadomość od Ciebie. 😉

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]