Wieczór panieński i kawalerski kraków

WENUS KONTRA MARS – (G)RYWALIZACJA NA WIECZÓR PANIEŃSKI I KAWALERSKI KRAKÓW

WENUS KONTRA MARS – (G)RYWALIZACJA NA WIECZÓR PANIEŃSKI I KAWALERSKI KRAKÓW

Wieczór panieńsko kawalerski – jak podkręcić emocje?

Już za niedługo ważny dzień – ślub Twoich przyjaciół. Jednak zanim para przyrzeknie przed sobą „wierność, miłość i uczciwość małżeńską”, całą gromadę znajomych czeka wieczór pełen wrażeń! Jeśli to właśnie Ciebie oddelegowano, aby zająć się organizacją imprezy, to zapewne czujesz ogromną odpowiedzialność ciążącą na Twoich barkach. Możliwe, że bardzo pragniesz, aby zabawa przed uroczystością dorównywała tej, która będzie miała miejsce tuż po zaślubinach. Niewykluczone, że już od jakiegoś czasu zasypujesz przeglądarkę pytaniami na temat najlepszych, najbardziej kreatywnych pomysłów. Być może udało Ci się znaleźć kilka ciekawych propozycji, w tym na przykład escape room… Cóż, rozwiązywanie łamigłówek to coś, co kręci Ciebie, przyszłych małżonków oraz Wasze towarzystwo… Czujesz jednak, że na tę okazję chcesz przygotować coś, co będzie aż kipieć od emocji? Pokoje zagadek to konik znajomej pary, a mimo to obawiasz się, że nie sprostasz oczekiwaniom?

A co, jeśli do zabawy dorzucimy odrobinę (g)rywalizacji? Jeśli tak jak my uważasz, że nic tak nie podkręca emocji jak dobra konkurencja, to mamy coś, co na pewno Cię ucieszy! Wenus kontra Mars, czyli pomysł na niezapomniany wieczór panieński i kawalerski Kraków!

Brzmi nieźle, co? Ufamy, że zabrzmi FANTASTYCZNIE, jeśli dowiesz się więcej! Zapraszamy do lektury! 😉

Escape room? A co to?

Na początku jednak mała informacja dla tych, którzy są zieloni w temacie pokoi zagadek. 🙂 Jeśli hasło „escape room” jedynie obiło Ci się kiedyś o uszy, to ten akapit jest dla Ciebie. Z przyjemnością krótko wyjaśnimy Ci, na czym polega taka zabawa.

A wygląda ona całkiem prosto. Grupa znajomych (najlepiej do 7 osób na drużynę) udaje się do naszego lokalu przy ulicy Kościuszki 74 w Krakowie, gdzie mieszczą się pewne tajemnicze pokoje. Każdy z nich prezentuje się zupełnie inaczej, ma swój własny wystrój, odpowiadający fabule, która towarzyszy grze. To właśnie w tych pomieszczeniach zostają umieszczeni uczestnicy, a ich zadaniem jest rozwiązywanie zagadek, a co za tym idzie – wykonanie pewnej misji zależnej od wybranego scenariusza. Scenariusz determinuje również rolę, w jaką wcielają się gracze.

Nad całym przedsięwzięciem trzyma pieczę tak zwany Mistrz Gry, który na prośbę uczestników może udzielić kilku podpowiedzi. Na zabawę przeznaczonych jest zazwyczaj 60 minut. Po tym czasie do akcji wkracza wspomniany Mistrz, który z największą przyjemnością zrobi drużynie pamiątkowe zdjęcia. 😉 Jak widzisz, brzmi to ciekawie też w odniesieniu do nieszablonowego pomysłu, którego szukasz, kiedy wpisujesz w Google „wieczór panieński i kawalerski Kraków”!

No dobrze, ale o co chodzi z tą (g)rywalizacją?

Wcześniej w tekście użyliśmy sformułowania „wieczór panieńsko kawalerski”, które mogło naprowadzić Cię na pewien trop (niezła wprawka do zabawy w pokojach zagadek, co? ;)) Cóż, jak zapewne się domyślasz, chodzi o zorganizowanie wspólnej zabawy dla obydwu drużyn – Pań i Panów, wszystko to w naszym lokalu! Wspomniana (g)rywalizacja opiera się na konkurowaniu, która z grup szybciej rozwiąże zagadki lub która uzyska lepszy wynik – wszystko zależy od założeń, które zostaną wcześniej ustalone! Jeśli chcesz, możesz wymyślić nagrodę, na przykład dodatkową kolejkę w barze lub przewiezienie zwycięzców do kolejnego punktu limuzyną. Idziemy o zakład, że to jeszcze bardziej zmotywuje obydwie drużyny i zachęci je do (g)rywalizacji!

Brzmi jak plan idealny, prawda?

No pewnie!

Dlaczego? Bo to świetny pomysł na organizację jedynej w swoim rodzaju imprezy! Tak oryginalna wersja zabawy na pewno nie będzie nikomu obojętna – ani przyszłym małżonkom, ani pozostałym współuczestnikom! A co za tym idzie – na długo zapadnie wszystkim w pamięć! Czy nie o to właśnie chodzi podczas wieczoru panieńskiego i kawalerskiego? 😉

Dodatkowo taką rozgrywkę można potraktować jako ostateczny „test” dla przyszłych małżonków. Jak poradzą sobie w sytuacji, kiedy będą zmuszeni walczyć o pierwsze miejsce? Życie razem przecież nie zawsze usłane jest różami… Na szczęście w trakcie tej imprezy można wypracować przydatne w życiu strategie, a także pokazać parze, że nawet w obliczu rywalizacji nadal mogą się wspierać i kibicować sobie wzajemnie. 😉

Gwarantujemy też, że Twoja pomysłowość zostanie doceniona! W końcu sama idea pokoi zagadek wymyka się powszechnie znanym schematom, a co dopiero w takiej odsłonie! Dlatego sięgnięcie po naszą propozycję nie tylko zapewni uczestnikom masę radochy, adrenaliny i mocnych wrażeń, ale też pozwoli uznać Twoją kreatywność. 😀

Wieczór panieński i kawalerski Kraków” – tego już nie musisz googlować!

Jeśli tylko przekonały Cię nasze argumenty – a wierzymy, że tak – to nie zwlekaj dłużej! To nie ma sensu. 😉 Zarówno my, jak i Ty dobrze wiemy, że masz przed sobą ofertę, która odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Dlatego po prostu skonsultuj się z pozostałymi uczestnikami, a następnie skontaktuj się z Gamescape i razem urządźmy imprezę, którą wszyscy zapamiętają na dłuuugie lata i którą będą wspominać z wypiekami na twarzach! Czekamy na Ciebie!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]