WYCIECZKA DO KRAKOWA Z RODZINĄ

WYCIECZKA DO KRAKOWA Z RODZINĄ

Wycieczka w weekend to doskonała okazja na regenerację i spędzenie wyjątkowych chwil z najbliższymi. Znudziły Wam się spacery nad Wisłą i wyjścia do muzeów? A może należycie do fanów aktywności na świeżym powietrzu i chcielibyście spróbować czegoś nowego? Żaden problem! Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb każdego miłośnika wyzwań, więc nawet najmłodsi kodołamacze z pewnością spędzą w Gamescape czas pełen zabawy. Dzięki Gamescape wycieczka do Krakowa będzie niezapomniana!
wycieczka-do-krakowa

POKOJE ZAGADEK DLA RODZIN

Najmłodszym uczestnikom i ich opiekunom szczególnie polecamy escape room dla dzieci „Zaginione Kryształy”, gdzie znajdziecie zagadki magiczne i niespotykane! Oczywiście, to nie koniec naszych pomysłów! Dla rodzin ze starszymi dziećmi stworzyliśmy nowe modyfikacje naszych pokojów „Skrzyń Umarlaków” i „Zaklętych Amuletów” w ułatwionych wersjach, dzięki którym cała wasza rodzina może wspólnie zamienić się groźnych piratów lub uzdolnionych czarodziejów. Wystarczy, że w trakcie rezerwacji poinformujecie nas o wybranej przez was wersji, a my dostosujemy pokoje zagadek do waszych preferencji!

GRY MIEJSKIE, CZYLI IDEALNY SPOSÓB NA KREATYWNE ZWIEDZANIE

Chcecie, by Wasza wycieczka do Krakowa obfitowała w emocje i niezapomniane wrażenia? Specjalnie dla rodzin wolących zabawę na dworze przygotowaliśmy grę miejską „Magiczny Portal”, która pozwoli wam na odwiedzenie najpiękniejszych zakątków Krakowa. Waszym zadaniem będzie uratowanie świata przed potworami, które wtargnęły do naszego wymiaru przez otwarty portal. Jeśli uda się wam zdobyć wszystkie magiczne kryształy, będziecie w stanie zamknąć go i wygonić wszystkie stworzenia tam, gdzie ich miejsce. By ukończyć wszystkie zagadki magiczne, będziecie musieli zaopatrzyć się w spryt, kreatywność i co najważniejsze… pozytywne nastawienie!

WYRUSZCIE W WYJĄTKOWĄ PRZYGODĘ JUŻ DZIŚ!

Nie czekajcie aż ktoś inny zgarnie wam sprzed nosa upatrzony termin w jednym z naszych pokoi – wystarczy, że wybierzecie wymarzoną grę miejską lub escape room dla dzieci, dokonacie rezerwacji, a resztą zajmą się Mistrzowie Gry.

Więcej na: https://gamescape.pl/escape-room-krakow-gamescape/

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]