Praktyczna edukacja w escape room Kraków

Praktyczna edukacja w escape room Kraków

Na pewno każdy z nas niejeden raz zastanawiał czy nauka może być jednocześnie zabawą. Przychodzimy do was z odpowiedzią, że u nas w Gamescape Kraków jest to jak najbardziej możliwe i dzieje się w każdym z naszych pokoi. Praktyczna edukacja to nic innego jak połączenie nauki z zabawą. Każdy z nas zna to uczucie, gdy siedzieliśmy czasem w szkole kilka godzin przy szkolnej ławce i na każdej lekcji wpatrywaliśmy się w zegar licząc minuty do końca. Dlaczego w takim razie by tego nie uatrakcyjnić i zamiast słuchać czasami monotonnego wykładu nauczyciela nie rozwiązać paru łamigłówek? Zagadki w naszych pokojach nawiązują do wielu dziedzin: matematyki, geografii, zadań analitycznych, wyzwań manualnych. Jednakże oprócz tego warto też zwrócić uwagę, że szkoła jest miejscem, gdzie kształtuje się inne umiejętności młodych osób takie jak: kreatywność, współpracę, logiczne myślenie, komunikację w grupie. A gdzie indziej nauczą się tego lepiej niż w pokoju z zagadkami?
praktyczna edukacja escape room

Każdy z naszych pokoi jest inny. Można wcielić się w detektywów, tajnych agentów, młodych magów, piratów i olimpijskich kodołamaczy. Wszędzie jednak będziecie potrzebować współpracować i myśleć logicznie. Obojętnie czy będziecie tropić mordercę czy szukać zaklętych amuletów, jedynie pracą w grupie jesteście w stanie dojść do końca. Każda zagadka jest różna, więc będziecie mieli niepowtarzalną okazję poćwiczyć wiele z asortymentu waszych umiejętności.

Starcie Mistrzów – praktyczna edukacja jako unikalny sprawdzian

Nasz pokój z Olimpiadą Kodołamaczy pozwoli wam sprawdzić wiele z wyniesionych nauk szkolnych. Czy pamiętacie może najwyższe góry kontynentów? Albo nazwy nut? A może ktoś już tyle korzysta z kalkulatora, że zapomniał dodawać w słupku? Wszystkie te rzeczy sprawdzicie przechodząc nasz pokój STARCIE MISTRZÓW.

Lekcja geografii w plenerze – outdoor escape room

Gdzie lepiej poćwiczysz orientację w terenie jak nie na świeżym powietrzu z mapą? Wybierając jedną z naszych gier miejskich macie szansę poznać nieznane wam dotąd zakątki Krakowa, a pomoże wam w tym iPad z GPS. Patrząc na wirtualną mapę i ulice na niej zaznaczone kierujcie się od punktu do punktu rozwiązując wszystkie zadania jakie dla was przygotowaliśmy. Sprawdźcie już teraz!

Rezerwuj już dziś

Jeśli nie czujesz się przekonany nie zostało ci nic innego jak przyjść do nas i przekonać się na własne oczy, że połączenie nauki i zabawy jest możliwe. Zarezerwujcie z grupą pokój, zorganizujecie wycieczkę i pamiętajcie, że wraz z legitymacją macie 5 zł zniżki ? A dla ciebie drogi nauczycielu mamy specjalną zakładkę na naszej stronie: https://gamescape.pl/atrakcje-dla-dzieci-krakow/

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]