Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

Kraków swoim pięknem zachwyca niezależnie od pogody czy pory roku, co sprawia, że zwiedzanie Krakowa to zawsze dobry pomysł na poznanie Polski. Stare Miasto, Wawel czy Kazimierz – to tylko podstawowe punkty, które pozwolą wam się zakochać się w tym mieście. Kraków skrywa wiele pełnych magii uliczek, przepełnionych po brzegi historią, które tylko czekają aż je odkryjecie. Czujecie się zachęceni? Szansę na poznanie różnych legend i historii umożliwi nic innego, jak zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem. A co w przypadku gdy chcecie odkryć to wszystko, ale na własną rękę albo szukacie urozmaicenia tej atrakcji? Tutaj świetną opcją może okazać się gra miejska.

Gra miejska, czyli niebanalne zwiedzanie

Myślicie w jaki sposób gra miejska może urozmaicić Wam zwiedzanie Krakowa? To dzięki niej będziecie mogli nie tylko przeżyć niezapomnianą przygodę, ale i macie szansę na odkrycie miasta i tego, co w nim najbardziej unikalne. A dzięki unowocześnieniu nie będziecie zależni od nikogo! Możecie sami wybrać z kim i kiedy wyruszacie na eksplorowanie i robicie to w swoim tempie. U nas, w Gamescape nie tylko macie szansę to wszystko zrealizować, ale dodatkowo macie szansę wybrać kim chcecie się stać- bohaterami, detektywami, a może tajnymi agentami na misji? Możecie też wybrać jaką część Krakowa i od jakiej strony chcecie go poznać! Waszym przewodnikiem będzie tablet, który wraz z zestawem Wam zapewnimy! 

Gra miejska - grupa w parku
książki i zegarek w stylu legendy krakowskie

Legendy Krakowskie, które zaskoczą nie tylko treścią 

Planujecie niedługo zwiedzanie Krakowa, ale niekoniecznie wiecie jak sprawić, aby dla każdego było to wyjątkowe i ekscytujące wydarzenie? W takim razie przychodzimy do Was z małą pomocą! Dzięki naszym grom nie tylko odkryjecie miasto i jego nietypowe zakątki, ale możecie również poznać jego najciekawsze historie. Nasza gra miejska „Legendy Krakowskie” nie tylko zapewni Wam radość dla oka, ale i zdecydowanie zaskoczy treścią, jakie skrywają najsłynniejsze opowieści. A dla mieszkańców którzy dobrze znają miasto? Kto wie? Może jakaś legenda krakowska szczególnie Was zadziwi? A może macie ochotę na trochę grozy? W takim razie zmierzcie się z naszą „Ostatnią Zbrodnią”, która nie tylko zaznajomi Was z najsłynniejszymi krakowskimi zbrodniami, ale i jako detektywi będziecie mieli szansę raz na zawsze uratować Kraków przed seryjnym mordercą! To i wiele więcej czeka na Was w Gamescape, więc nie zastanawiajcie się i korzystajcie, dopóki pogoda dopisuje. 

 

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!