Wyjątkowy prezent z okazji dnia kobiet 

Marzec to miesiąc, w którym świat zaczyna budzić się ze snu zimowego, a pojawiające się słońce za oknem powoduje, że uśmiech na naszych twarzach pojawia się coraz częściej. Dni stają się coraz to dłuższe, a my mamy coraz większą ochotę wychodzić na zewnątrz. Nie bez powodu marzec jest miesiącem rozpoczynającym kalendarzową wiosnę! Jednak, nie tylko pierwszy dzień wiosny jest powodem naszego zadowolenia, jest to również Dzień Kobiet. Jest to wyjątkowy moment, w którym możemy podziękować naszym najważniejszym kobietom za ich obecność w naszych życiach i docenić ich codzienne poświęcenia dla nas. Jaki wyjątkowy prezent mogą otrzymać Wasze kobiety? Co może sprawić, że nie zostanie on szybko odstawiony na półkę, a będzie wspominany z radością przez długi czas?


W końcu niewiele podarunków jest w stanie wyrazić prawdziwą wdzięczność za wszystko, a jednocześnie zadowolić obdarowywanego. Mamy dla Was małą propozycję! 

Pokoje zagadek jako wyjątkowy prezent z okazji dnia kobiet

Jak zwykle przychodzimy do Was z rozwiązaniem, który naszym zdaniem spełnia wymagania niebanalnego upominku, który sprawi wiele radości nie tylko Waszym kobietom, ale również Wam.
Pokoje zagadek to wyjątkowy prezent, który nie tylko zapewni Wam mnóstwo zabawy, ale również pozwoli Wam wspólnie przeżyć niezapomnianą przygodę. Chcecie wcielić się w detektywów, piratów, a może tajnych agentów? To, oraz jeszcze więcej jest możliwe na wyciągnięcie ręki, a na Was czeka świat pełen magii oraz niespodzianek. Czy pokoje zagadek nie brzmią jak idealnie spędzony czas oraz świetny prezent z okazji dnia kobiet?

Grafika z okazji dnia kobiet.
Grafika, na której są obrazki z pokoje zagadek

Dzień kobiet w Gamescape Kraków

Szukacie miejsca w Krakowie, w których znajdziecie pokoje zagadek, a ich tematyka będzie zróżnicowana, co tylko pozwoli Wam na spersonalizowanie prezentu? U nas, w Gamescape Kraków czeka na Was naszych 6 pokoi, a każdy z innym światem, który tylko czeka aż go odkryjecie! Marzy Wam się wcielenie w czarodziei i uratowanie świata magii? A może chcecie przenieść się do starożytnych Chin?  Jeżeli martwicie się, że termin 8 marca nie będzie Wam odpowiadał to nic straconego! Możecie zakupić nasz voucher, który pozwoli Wam na wejście do każdego z naszych pokoi, a na jego zrealizowanie będzie mieli 3 miesiące, więc na pewno uda Wam się znaleźć wolny termin.


Także nie zwlekajcie i jak najszybciej odezwijcie  się do nas, a na pewno pomożemy Wam z podarunkiem!

 

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!