Escape roomy najnowszej generacji

Escape roomy najnowszej generacji

Escape roomy pokochali ludzie na całym świecie. Rozwój tej branży nie polega jednak jedynie na tworzeniu kolejnych pokoi, ale przede wszystkim na korzystaniu z coraz to nowszych technologii. Postęp technologiczny może uczynić pokój bardziej bogatym i ekscytującym, pozwalając na nowe doświadczenia, które gracze odkryją w trakcie rozgrywki, a które we wcześniaczych latach nie byłyby możliwe do odkrycia. Pokoje najnowszej generacji możemy nazwać „4 falą” zagadek. Zerknijcie niżej, aby dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi.

najnowszej_generacji

4 generacja escape roomów

Jeśli kiedyś już byliście w jednym z naszych pokoi to doskonale wiecie, że choć jak sama nazwa escape room wskazuje na ucieczkę z pokoju to w grze wcale nie chodzi o znalezienie klucza i wydostanie się z pokoju. W każdym pokoju jest inna misja do wykonania i może ona zostać zrealizowana tylko jeśli uda się rozwiązać wszystkie zagadki. Nowe technologie pomagają w coraz to kreatywniejszych wyzwaniach dlatego też escape roomy najnowszej generacji są mocno zautomatyzowane i dużo zagadek jest elektronicznych. Ilość kłódek jest znikoma lub nie ma ani jednej i popularność zyskuje również korzystanie z technologii AR (Augmanted Reality), czyli rozszerzonej rzeczywistości.

Escape roomy najnowszej generacji w Gamescape

4 generacja zawitała również w Gamescape i możecie sami ocenić postęp escape roomów grając u nas. Nasze najbardziej nowoczesne pokoje to Klątwa Smoka oraz Protokół Chimera. W obu tych pokojach znajdziecie inteligentne zagadki, najnowsze technologie i przejścia do kolejnych pomieszczeń. Ratujecie duchy chińskich znaków zodiaku lub świat przed groźnym wirusem. Jest to prawdziwa walka z czasem. W Protokole Chimera jak na prawdziwych tajnych agentów przystało będziecie korzystać z zaawansowanych technologii, a jako bohaterzy Dalekiego Wschodu musicie wyciągnąć niejednego asa z rękawa, aby pokonać cesarza Xi-Lianga.

Przetestuj inteligentne zagadki w praktyce

Skoro już wiecie czego możecie się spodziewać wpadajcie do Gamescape i spróbujcie zmierzyć się z naszymi najnowszymi technologiami. Podejmijcie wyzwanie poznania 4 generacji escape roomów i porównajcie je z standardowymi pokojami jak Zaklęte Amulety i Skrzynie Umarlaków. Przetestujcie czy wolicie kody i kłódki, czy może elektroniczne zagadki. Czekamy na was, więc nie traćcie czasu i rezerwujcie pokój już dziś na naszej stronie: https://gamescape.pl/rezerwacja/.

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]