Ciekawa wycieczka szkolna w Gamescape

Ciekawa wycieczka szkolna w Gamescape

Rok szkolny na dobre się rozpoczął. Nie znaczy to jednak, że teraz każdy dzień należy spędzać na lekcjach, a popołudnia na zadaniach domowych. W Gamescape przychodzimy do Was z propozycją jak przełamać tę rutynę. Przeczytajcie, więc jaki mamy pomysł na wycieczkę szkolną.

wycieczka_szkolna

Ciekawa wycieczka szkolna w escape roomie

Pierwszą z opcji są oczywiście nasze escape roomy. A w nich mogą się bawić ci najmłodsi jak i najstarsi uczniowie. Pokoje rozwijają w dzieciach kreatywność, spostrzegawczość, umiejętność pracy w grupie, a wszystkie te umiejętności są równie ważne jak to czego nauczą się w szkole.

W Gamescape znajdziecie aż 6 scenariuszy zabawy, podczas których uczniowie wcielają się w piratów poszukujących skarb, młodych adeptów szkoły magii, tajnych agentów ratujących świat, detektywów na tropie seryjnego mordercy, chińskich bohaterów lub zagadkowych olimpijczyków. Z kolei specjalnie dla najmłodszych mamy również siódmy pokój, który otwieramy specjalnie na waszą wizytę, a mowa o Zaginionych Kryształach, podczas których pomagacie goblinowi odzyskać skradzione tytułowe kryształy.

Zabawa na świeżym powietrzu

W Gamescape oferujemy również unikalny sposób na poznanie Krakowa. W trakcie gier miejskich wszystkie zagadki rozwiązywane są na świeżym powietrzu. Uczniowie zostają wyposażeni w iPada z GPS i technologią AR (Augmanted Reality/Rozszerzona Rzeczywistość) oraz gadżety, które będą niezbędne do wykonania zagadek. Cały panel gry, podpowiedzi, instrukcja oraz zadania, które trzeba wykonać znajdują się właśnie na iPadzie. Przy ich rozwiązywaniu korzystają z otoczenia, gadżetów, które od nas dostają, własnej wiedzy, zaradności i sprytu. Jest to prawdziwy wyścig z czasem, ponieważ na wszystko macie niecałe 2,5 godziny!

Uratujcie świat w trakcie Operacji Mindfall: Kryptonim Spiderweb. Poznajcie zapomniany stary Zwierzyniec podczas fantastycznej gry 8 Portali. A dla dzieci w wieku 9-12 lat mamy grę dla prawdziwych bohaterów – Magiczny Portal. Więcej informacji możecie znaleźć w zakładce na stronie: https://gamescape.pl/gra-miejska-krakow-escapecity/.

Pomysł na wycieczkę szkolną czeka na zrealizowanie!

Nauczycielu już teraz zabierz swoją klasę na niezapomnianą wycieczkę, podczas której gwarantujemy świetną zabawę! Obojętnie czy to pokój czy gra, nasi Mistrzowie nie mogą się doczekać waszego przybycia. Całą ofertę znajdziesz na naszej stronie, gdzie poznasz jeszcze więcej szczegółów i możliwości wyjścia https://gamescape.pl/atrakcje-dla-dzieci-krakow/

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]