Aktywne atrakcje – Kraków w czas wolny

Do wakacji coraz bliżej, a co za tym idzie – zwiększa się czas wolny. Jeżeli wybieracie się do Krakowa i nie wiecie jak dobrze spożytkować ten czas, przychodzimy do Was z małą pomocą.  Właśnie dlatego przygotowaliśmy Wam najlepsze aktywne atrakcje. Kraków ma ich wiele do zaoferowania, a oto kilka z nich. 

1. Coś dla miłośników zabytków 

Oczywiście, że na pierwszym miejscu musiał znaleźć się Rynek i jego okolice. Sukiennice, Brama Floriańska czy Barbakan Krakowski to tylko kilka z wielu pięknych budowli wartych zobaczenia. Jeżeli lubicie zieleń to możecie obejść cały rynek krakowskimi plantami, które na swojej ścieżce mogą zaskoczyć Was ciekawostkami i jednocześnie doprowadzić do głównego gmachu najstarszej uczelni w Polsce – samego Uniwersytetu Jagiellońskiego. 

2. Okazja do poznania historii

Jesteście miłośnikami historii? W takim razie muzea idealnie wypełnią Wasz czas wolny! Muzeum Narodowe, Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie, Muzeum Lotnictwa i wiele innych na pewno zaspokoją waszą historyczną ciekawość. Może się wydawać, że muzea to nie aktywne atrakcje. Kraków jednak ich ilością sprawi, że abyście zdążyli zwiedzić je wszystkie, będziecie musieli trochę się wysilić. 

piesi zwiedzający kraków i aktywne atrakcje

3. Chwila na wysilenie szarych komórek w Gamescape

Nie mogliśmy oczywiście oprzeć się naszej ulubionej formie rozrywki – escape room! Kraków ma ich wiele w swojej ofercie, a kilka z nich znajduje się na Salwatorze – mowa oczywiście o Gamescape! W swojej ofercie mamy nie tylko pokoje zagadek, ale również gry miejskie! Jeżeli marzy Wam się nietypowy spacer, w trakcie którego będziecie mogli uratować świat albo dowiedzieć się o najsłynniejszych krakowskich zbrodniach to nie ma na co czekać – wpadnijcie do Gamescape. To i wiele więcej jest na Wasze wyciągnięcie ręki i wszystko u nas, w Gamescape! Jeżeli więc dalej nie wiecie jak urozmaicić swoje odkrywanie Krakowa – lepszej opcji nie znajdziecie! Wpadnijcie na naszą stronę internetową i wybierzcie którą przygodę wspólnie przeżyjemy.

4. Czas na naładowanie baterii

W Krakowie możliwość pysznego jedzenia znajdują się na każdym kroku. Jeżeli jednak chcecie zjeść najlepsze zapiekanki w swoim życiu – krakowski Kazimierz idzie Wam z pomocą! Nie tylko macie szansę zwiedzić przepiękną dzielnicę oraz ugryźć trochę ważnej i interesującej historii – macie również szansę zwiedzić restauracje, które zaskoczą Was nie tylko przepysznym jedzeniem, ale i unikalnym wnętrzem. 

Ludzie rozwiązujący escape room w Gamescape

5. Trochę kultury

Dla tych, którzy chcą w swój czas wolny zaczerpnąć trochę kultury, Kraków ma do zaoferowanie wiele teatrów. Teatr Słowackiego, Teatr Bagatela i wiele, wiele innych. Każdy z nich dostarczy Wam mnóstwo wrażeń i emocji!

Aktywne atrakcje – Kraków na Was czeka!

Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy Wam trochę temat ciekawych atrakcji w Krakowie i teraz już nie będziecie się martwić o brak rozrywki. Także teraz nie pozostało Wam nic innego, jak spakować się i zwiedzać Kraków, a my będziemy na Was czekać na Kościuszki! To jak? Kiedy możemy się Was spodziewać w Gamescape

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!