Wycieczka po Krakowie gra miejska Escape City

Wycieczka po Krakowie gra miejska Escape City

Kraków jest miastem tłumnie odwiedzanym przez turystów zarówno z Polski jak i zza granicy. Wycieczka po Krakowie może zakładać odwiedzenie muzeów, parków, ale również miejsc bardziej rozrywkowych. I właśnie jednym z takich miejsc jest Gamescape Kraków. Gra miejska po Krakowie, którą mamy w ofercie jest idealną alternatywą dla ciekawego zwiedzenia miasta. Dzięki nam nie tylko poznacie Kraków, ale i wykorzystacie w tym celu nowe technologie. Przeczytajcie co dla mamy dla was przygotowane.

Wycieczka po Krakowie zaplanowana wraz z Gamescape Kraków

Wycieczka po Krakowie może być jedną z lepszych wycieczek jakie przeżyjecie – o ile dobrze ją zaplanujecie. Zachęcamy do ujęcia Gamescape Kraków w planach i wzięcia udziału w jednej z naszych gier miejskich. 

Scenariuszy gier miejskich mamy aż pięć, jednak zasady dla każdego z nich pozostają takie same. Gra miejska trwa 140 minut i trasa do przejścia to między 3 a 3,5 kilometra, jednak miejsce jej przebiegu zależy od scenariusza. Na grę dostajecie od nas specjalny sprzęt – iPad z GPS i technologią Augmented Reality (Rozszerzona Rzeczywistość) oraz walizkę lub torbę pełną niezbędnych gadżetów do wykonania waszej misji. Do miejsc zagadek prowadzi was iPad, gdy podejdziecie odpowiednio blisko będziecie mieli wtedy możliwość rozwiązania zadania, za które otrzymujecie punkty. Dla każdej gry jest prowadzony ogólny ranking, więc im więcej punktów zdobędziecie tym większa szansa, że znajdziecie się na wysokim miejscu

Kobieta w mieście, grająca w grę miejską

Scenariusze gier

Jak pisaliśmy wyżej każdy scenariusz gry jest inny. Mamy misję dla tajnych agentów, czyli Operację Mindfall: Kryptonim Spiderweb. Jako agenci do zadań specjalnych musicie uratować świat przed złowrogim wirusem. Dla fanów Władcy Pierścieni mamy Osiem Portali. Jest to gra fantasy gdzie waszym celem jest zamknąć tytułowe portale aby powstrzymać najazd orków i trolli na nasz świat. Magiczny Portal jest dziecięcą wersją 8 Portali. Ta gra miejska jest przeznaczona dla śmiałków między 9 a 12 rokiem życia, podczas której prowadzi ich nasz przyjaciel Goblin. Dla fanów kryminałów mamy grę Ostatnia Zbrodnia. Gdy po latach seryjny morderca ucieka z krakowskiego więzienia to właśnie Wy macie za zadanie schwytanie go! Podczas tej gry poznacie archiwalne krakowskie historie true crime. A dla tych, którzy chcą poznać tajemnice i historię Krakowa idealnie sprawdzi się gra miejska Legendy Krakowskie, gdzie każda z zagadek nawiązuje, jak sama nazwa wskazuje, do jednej z legend, w które Kraków opływa. 

Kostka rubika, przykładowa zagadka na grze miejskiej

Skoro wiecie już, co mamy dla Was przygotowane, to nie czekajcie na nic i planujcie swój wyjazd do Krakowa!

P.S. Nie martwcie się o pamiątki – podczas gry miejskiej zrobicie sobie parę fotek, które będą najlepszymi prezentami dla Ciebie i Twojej drużyny!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!