ANDRZEJKOWE ZABAWY

ANDRZEJKOWE ZABAWY

Listopad pomimo swojej ponurej aury, która panuje na zewnątrz, ma w sobie magiczny klimat, który zapewniają mu właśnie jego dwa ostatnie dni. Tak, chodzi nam o dokładnie o noc z 29 na 30 listopada. Czy już wiecie o jakie wydarzenie nam chodzi? Jak tak to czy macie już jakiś pomysł na andrzejki? Nam wieczór andrzejkowy kojarzy się z różnymi czarodziejskimi zjawiskami i tak się składa, że mamy idealną propozycję, która urozmaici Wam ten czas. W andrzejki Kraków nie tylko ma do zaoferowania wróżby, ale i takie rozrywki, które mogą wiązać się ze świetną zabawą, ale i z dobrą okazją do treningu swoich głów. Wpadnijcie do nas do Gamescape i urozmaićcie swoje andrzejkowe zabawy!

Andrzejki Kraków- wróżenie z kart

POMYSŁ NA ANDRZEJKI W KRAKOWIE

Wieczór andrzejkowy to idealna okazja, by przed nocą pełną wróżb, wysilić swoje głowy i wprowadzić się ten pełen magii klimat. Odwiedźcie nas i nasz czarodziejski pokój- Zaklęte Amulety. Miejcie okazję i odwagę, aby pokonać sztuczki wielkich magów i zdobądźcie wszystkie amulety. A co z najmłodszymi czarodziejami? O to się nie martwcie! Jesteśmy w stanie dostosować ten pokój do każdej grupy wiekowej, więc i oni będą w stanie podjąć się tego wyzwania. W Gamescape zadbamy, by każdy z graczy mógł poczuć ten niewiarygodny klimat!

zapalone świece z kluczem na Andrzejki

ANDRZEJKI KRAKÓW

Jeżeli jesteście fanami Krakowa i chcielibyście zobaczyć jego zaczarowaną stronę w ten dzień to również mamy dla Was rozwiązanie. Wybierzcie się na naszą magiczną grę miejskąOsiem Portali. Pozwólcie sobie na ten ostatni jesienny spacer pełen niespodziewanych zagadek. Będziecie mieli nie tylko okazję uratować świat zamykając wszystkie osiem portali, które łączą go z innymi wymiarami, ale i odkryć bajeczną część Krakowa. To jak? Podejmiecie nasze andrzejkowe wyzwanie?

WIECZÓR ANDRZEJKOWY

Już dzisiaj zróbcie u nas rezerwację i przeżyjcie niezapomniane Andrzejki! Pozwólcie nam przenieść Was w ten niezwykły świat i urozmaicić ten niezwykły wieczór. Wpadnijcie do Gamescape i odkryjcie magiczne moce swojego umysłu! Do zobaczenia w zaczarowanym świecie Gamescape.

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]