NIECODZIENNY PREZENT

NIECODZIENNY PREZENT

Święta tuż za rogiem, a wraz z nimi czeka na nas fala bożonarodzeniowych zakupów. Zawsze pragniemy, aby upominki dla naszych najbliższych były naprawdę wyjątkowe i niezapomniane, lecz wybór odpowiedniego prezentu może sprawić nam wiele trudności. Na szczęście w Gamescape mamy pomysł na niecodzienny prezent!.

pokoje zagadek

ROZDAWANIE PREZENTÓW- SKĄD SIĘ WZIĘŁO?

Tradycja dawania upominków znana jest już od wieków, a pochodzi od darów, jakie złożyli Jezusowi Trzej Królowie. Choć wszystkim z nas zwyczaj ten kojarzy się z prezentami, w krajach na całym świecie obchodzi się go na przeróżne sposoby. We Włoszech prezenty roznosi zła czarownica Befana, w Szwecji troll o imieniu Jul Tomte, a na Ukrainie – Dziadek Mróz. Nieważne jednak, kto przynosi nam upominki- każdy z nas uwielbia je otrzymywać.

VOUCHER NA ŚWIĘTA

Voucher Escape Room w Krakowie to wyjątkowy prezent dla każdego, niezależnie od wieku. W zależności od preferencji obdarowywanej osoby, kup voucher na klasyczny pokój zagadek lub grę miejską, a także dostosować poziom trudności lub język gry. Możecie wykorzystać voucher escape room w ciągu 90 dni, więc nie musicie martwić się o to, że nie zdążycie zagrać. Nie jesteście pewni, który pokój najbardziej spodoba się obdarowywanej osobie? Żaden problem! Możecie wybrać voucher na święta na dowolny escape room lub grę miejską, a konkretny pokój wybierzecie już przy rezerwacji. Taki rodzaj prezentu to także idealny sposób dla wszystkich spóźnialskich i zapominalskich, którzy zakupem podarunków zajmują się na ostatnią chwilę. Wystarczy, że zamówicie voucher escape room, a my przygotujemy go dla was w ciągu zaledwie półtorej godziny (kup voucher w godzinach 13:30-19:30, inaczej mistrzowie gry wyślą go dopiero rano)! Waszym zadaniem będzie tylko wydrukowanie wysłanego przez nas prezentu i voila – Wasz niecodzienny prezent już gotowy!

ŚWIĘTA Z GAMESCAPE JUŻ NIEDŁUGO

Kup voucher dla swoich najbliższych lub przyjaciół, a na pewno spędzicie świetny czas razem! My nie możemy się już doczekać tego wyjątkowego czasu – mamy nadzieję, że tegoroczne święta będą dla was wspaniałymi chwilami, które spędzicie z najbliższymi. A przy okazji odwiedźcie nas w Gamescape, by wykorzystać voucher na święta i urozmaicić zimne grudniowe dni.
Życzymy wszystkim zagadkowych świąt i klimatycznego Nowego Roku!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]