Atrakcje w Krakowie – lato z zagadkami

ATRAKCJE W KRAKOWIE – LATO Z ZAGADKAMI, CZYLI ESCAPE ROOM KRAKÓW W WAKACJE

Zbliżają się długo wyczekiwane przez wszystkich wakacje i upalne dni, a wraz z nimi dużo wolnego czasu, który możecie wykorzystać na najlepsze atrakcje w Krakowie. Jeśli szukacie ciekawych aktywności, które umilą czas zarówno tym, którzy zostają na wakacje w mieście oraz tym, którzy wybiorą się na zwiedzanie Krakowa- wpadnijcie do Gamescape, czyli Escape Room Kraków!

IDEALNY SPOSÓB NA LETNIE AKTYWNOŚCI

Okres letni to idealny czas nie tylko na zwiedzanie nowych miejsc, ale również spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Aby każdy z was mógł wczuć się w klimat pokojów i samodzielnie rozwiązywać nasze zagadki, przygotowaliśmy wiele wersji naszych escape roomów. 

Dla najmłodszych graczy możemy przygotować pokój w wersji łatwiejszej niż zwykle lub średniej, natomiast dla osób nie mówiących w języku polskim oferujemy wersje anglojęzyczne. Oprócz klasycznych pokojów zagadek, w naszej ofercie znajdziecie również gry miejskie, które szczególnie polecamy kodołamaczom, którzy chcą lepiej poznać Kraków. Poprowadzą was one w najpiękniejsze zakątki tego miasta, a także pozwolą wcielić się w postacie nie z tego świata i uratować ludzkość!

A CO CZEKA NA WAS PO GRZE?

Gamescape znajduje się prawie w sercu Krakowa, dzięki czemu do najpopularniejszych miejsc dotrzecie pieszo w zaledwie kilkanaście minut. Jeśli na celowniku macie najlepsze atrakcje w Krakowie, możecie udać się na rynek, Bulwary Wiślane lub Błonia. W ciepłe dni na pewno spodoba wam się spacer nad Wisłą, do której dotrzecie z Gamescape w kilka minut, a na tych, którzy uwielbiają piesze wycieczki czeka dwukilometrowa trasa na Kopiec Kościuszki. Nie czekajcie więc z wizytą w naszym lokalu- wybierzcie interesujący was pokój i zarezerwujcie wolny termin! Atrakcje w Krakowie? Do zobaczenia w Gamescape! PS. Jeśli przyjeżdżacie do nas z daleka, zerknijcie na stronę kayak.com, aby zarezerwować idealny nocleg lub lot do i z Krakowa! Book your trip to Krakow

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]