JAK TRENOWAĆ MÓZG – ESCAPE ROOM W KRAKOWIE

JAK TRENOWAĆ MÓZG I LEPIEJ ROZWIĄZYWAĆ ZAGADKI? – ESCAPE ROOM W KRAKOWIE

Rekordy naszych Escape Roomów dumnie prezentują się zaraz przy wejściu do lokalu, a kolejni gracze usilnie próbują pobić najlepsze wyniki – nie jest to jednak łatwe zadanie. Do osiągnięcia celu niezbędna jest wytrwałość, zaangażowanie i konsekwentne treningi. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak stać się mistrzem w rozwiązywaniu zagadek, mamy dla was jednak dobrą wiadomość! Zastrzyk motywacji z pewnością wystarczy, aby rozpocząć przygodę z umysłowym treningiem, a przy odpowiedniej dawce wysiłku każdy może stać się doświadczonym kodołamaczem ? Zacznijcie już dziś z Escape Room W Krakowie!

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ MÓZG?

Mózg, jak każdy mięsień, potrzebuje regularnych ćwiczeń, aby prawidłowo i sprawnie funkcjonować. Ćwiczenie logicznego myślenia, spostrzegawczości i kreatywności to nie strata czasu – nie tylko pomoże wam to bez przeszkód przejść każdy escape room, ale również usprawni większość wykonywanych codziennie działań.

OD CZEGO W OGÓLE ZACZĄĆ?

Od nastawienia! Nie od dziś wiadomo, że pozytywne nastawienie może zdziałać cuda – na początek proponujemy więc uzbroić się w dobrą energię, uśmiech i wiarę w siebie ? Aby stać się prawdziwym mistrzem escape roomów potrzeba jednak czegoś więcej – kreatywności, spostrzegawczego oka i zdolności do logicznego myślenia. Co może wam w tym pomóc?

• Wszelkie logiczne łamigłówki – Sudoku, kostka Rubika, „wyszukiwanki”, krzyżówki, a nawet zadania matematyczne to świetny sposób na umysłowy wysiłek, który sprawi, że zagadki w Escape Roomach będą dla was jak bułka z masłem ? Tego typu zadania możecie znaleźć też na naszym Facebooku i Instagramie – regularnie udostępniamy nasze autorskie łamigłówki specjalnie dla was!

• Kreatywne formy spędzania czasu, czyli czytanie, malowanie, a nawet różnego rodzaju gry, takie jak „Czarne Historie” na pewno pobudzą wasz umysł. Escape Room pobudza przecież nie tylko zdolności logiczne, ale również nieszablonowe myślenie i pomysłowość.

• Ruch to zdrowie, a zdrowe ciało to zdrowy umysł! Wyjście na rolki, rower lub jedną z naszych gier miejskich z pewnością dotleni wasz mózg i poprawi krążenie. Badania pokazują, że aktywność fizyczna zwiększa ilość szarych komórek w korze czołowej i skroniowej – a to właśnie one odpowiadają za naszą pamięć, inteligencję, a także myślenie abstrakcyjne.

• Last but not least – pamiętajcie o odpoczynku! Stres i zmęczenie nie są dobrymi doradcami, jeśli chodzi o wysiłek umysłowy. Nie zapominajcie więc o odpowiedniej dawce snu oraz zapewnieniu sobie chwili spokoju i relaksu każdego dnia.

SPRAWDŹ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Każdy wie, że praktyka czyni mistrza – nie czekajcie i sprawdźcie się już teraz w Escape Room W Krakowie! Wybierzcie interesujący was pokój lub grę miejską, zarezerwujcie i… do zobaczenia w Gamescape ?

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]