8 Portali – Magiczna Przygoda w Gamescape Kraków

8 Portali – Magiczna Gra Terenowa

Jeśli śledzicie naszego bloga to znacie nasze dwa outdoorowe produkty, czyli Operację Mindfall [link do OM] – szpiegowską grę miejską oraz Magiczny Portal – prowadzona przez naszego przyjaciela goblina rozrywka dla dzieci. Dziś przychodzimy do Was z dobrą wiadomością, a mianowicie wraz z początkiem maja do naszego asortymenty dołącza kolejna magiczna przygoda, a mianowicie gra miejska 8 Portali.

magiczna przygoda gra terenowa

Gra miejska – o co w tym chodzi?

Zanim jednakże opiszemy wam szczegóły samej gry miejskiej, przydałoby się poznać parę technicznych szczegółów czym one się wyróżniają. Wszystkie nasze gry opierają się na iPadzie z GPS oraz Augmented Reality – Rozszerzoną Rzeczywistością i oczywiście jak sama nazwa na to wskazuje miejsce rozrywki to różne regiony Krakowa. Trwają one około 120 minut, więc wymaga to odpowiedniego przygotowania uczestników, jak odpowiednie ubranie czy może ekwipunek w postaci wody i przekąsek oraz rezerwacji nie tylko terminu, ale również pogody ?. Sprawdźcie już teraz!

Specjalna misja w świecie fantasy

Czas nareszcie przejść do głównego tematu, czyli co ciekawego znajdziecie w 8 Portalach. Nasza najnowsza gra terenowa to magiczna przygoda, podczas której poznajecie równolegle światy. W równoległych wymiarach żyją elfy, gobliny oraz orkowie, którzy nie są tak przyjemnie nastawienie jak ich magiczni bracia. Te właśnie portale zostały otwarte i do świata śmiertelników wkraczają inne istoty, które chcą wprowadzić chaos w naszym świecie. To wy jesteście jedyną przeszkodą dla nich.

Legenda o Portalach

Według starej legendy 8 portali można zamknąć za pomocą magicznych kryształów, które zostały ukryte w naszym świecie na wypadek właśnie takiego niespodziewanego i groźnego kryzysu. Oczywiście strzeżone są one przez odpowiednie zabezpieczenia w postaci zagadek wykonanych przez Strażników Portali. Tylko docierając do kryształów jesteście w stanie ocalić nasz świat.

Nie trać czasu – rezerwuj!

8 Portali to gra terenowa idealna nie tylko dla fanów twórczości Tolkiena, ale dla wszystkich, którzy chcą dobrze spędzić czas na świeżym powietrzu. Dzięki przygotowanym przez Gamescape zagadkom nie będziesz się nudził, a twoi znajomymi z ekipy będą ci dziękować za świetną rozgrywkę, którą będą jeszcze długo wspominać. Wyrusz w magiczną podróż po malowniczych zakątkach starego Salwatoru już teraz! Wybierzcie pasujący wam termin i rezerwujcie go szybko, żeby nikt inny nie sprzątnął go wam sprzed nosa. Pamiętajcie, że czekamy właśnie na was! https://gamescape.pl/gra-miejska-krakow-scenariusz/

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]