ZASTANAWIASZ SIĘ, CO ROBIĆ W KRAKOWIE W WEEKEND?

GRA MIEJSKA TO NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ!

ZASTANAWIASZ SIĘ, CO ROBIĆ W KRAKOWIE W WEEKEND? GRA MIEJSKA TO NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ!

Kiedy nic nie przychodzi do głowy…
Zgadnijmy: czytasz ten tekst właśnie dlatego, że od jakiegoś czasu zadajesz sobie pytanie brzmiące następująco: „Co robić w Krakowie w weekend?”. Być może w tych rozważaniach nie jesteś sam i w główkowaniu towarzyszy Ci grupka znajomych. Wymieniacie wiadomości na wspólnym chacie na Messengerze, jednak zazwyczaj padają oklepane frazy, takie jak kręgle czy bilard. Niewykluczone, że ktoś rzucił „ścianką wspinaczkową”, „bungee” lub „lotem balonem”, jednak to z kolei przesada w drugą stronę – dla Ciebie to zbyt ekstremalne pomysły.

W kinie ostatnimi czasy nie pojawiło się nic godnego uwagi, knajpy otwarte są zazwyczaj późnym wieczorem. Ostatecznie Ty oraz Twoja ekipa ustaliliście, że macie ochotę pobawić się na świeżym powietrzu – pogoda ma być podobno przepiękna – jednak chodzenie bez celu po parku nie jest tym, co Was kręci. Co prawda, okolice Krakowa obfitują w wiele ciekawych miejsc, jak na przykład Wieliczka lub Ojców, jednak organizacja takiego wypadu oraz sam dojazd zajmują zbyt dużo czasu.

Wreszcie wpadasz na pomysł, aby pogrzebać trochę w Internecie. Cóż, tonący brzytwy się chwyta, a w sieci jest wszystko. Już nieco poirytowany i sfrustrowany, uruchamiasz więc przeglądarkę, i zaczynasz wklepywać hasła typu „weekend w Krakowie co robić” oraz znane Ci już „co robić w Krakowie w weekend”. Wśród wielu odpowiedzi, na które Ty oraz Twoi znajomi zdążyliście wpaść kilka godzin temu, pojawiają się intrygujące wyniki następującej treści: „Kraków gra miejska”, „gra miejska Kraków” oraz „gry miejskie Kraków”. Czyżbyś właśnie trafił na ofertę, która może sprostać Twoim oczekiwaniom?

Bez dłuższego namysłu klikasz w jeden z pierwszych linków i w ten właśnie sposób trafiasz na nasz blog! Jest nam niesamowicie miło Cię powitać! 🙂 I mamy nadzieję, że rzeczywiście nasza propozycja okaże się dla Ciebie atrakcyjna. Pragniesz się o tym przekonać?

Zatem czytaj dalej!

Dla niewtajemniczonych…

Odpowiedzi „Kraków gra miejska”, „gra miejska Kraków” i „gry miejskie Kraków” przykuły Twoją uwagę i zapewne rozbudziły wyobraźnię, jednak możliwe, że nadal pragniesz poznać dokładne informacje na temat tego, czym owa zabawa w istocie jest. Chcesz przekonać się, czy Twoja wizja pokrywa się z rzeczywistością? Cóż, śmiało w takim razie! 🙂

Jeśli chodzi o gry typu outdoor w wydaniu Gamescape, to bazują one na idei klasycznych pokoi zagadek (czyli rozwiązywaniu łamigłówek i tym samym wykonywaniu misji narzuconej przez konkretny scenariusz, w wyznaczonym czasie), jednak nie ograniczają się one do przestrzeni znajdującej się w budynku. Lokacja poszczególnych zadań rozmieszczona jest na mapie Krakowa, a w dotarciu do niej pomaga system GPS. W grze bierze udział rozszerzona rzeczywistość. Co to takiego? AR, czyli z angielskiego augmented reality, to specjalna technologia, która za pomocą iPada umożliwia uczestnikom zabawy poznać wirtualnego przewodnika, ożywiać obrazy, a nawet zobaczyć to, czego nie da się ujrzeć w realnym świecie! Jednak rozgrywka nie opiera się jedynie na patrzeniu w ekran – trzeba bowiem nawiązać też interakcję z materialnym otoczeniem.

Jeśli chodzi o czas, to na nasze gry miejskie zwykle przeznaczonych jest 120 minut. Właśnie w takich ramach trzeba się zmieścić, aby wypełnić misję, a tym samym odnieść sukces. Ponadto za poprawnie wykonane zadania otrzymuje się punkty, więc drużyna staje przed wyborem – zyskać na czasie, biorąc podpowiedź, czy jednak dzielnie zbierać kolejne odznaczenia?

W razie dylematów natury technicznej, grupa dostaje kontakt do Mistrza Gry – osoby, która czuwa nad całym przedsięwzięciem i gotowa jest nieść pomoc na każdym etapie zabawy. 🙂

Co Ty oraz Twoi przyjaciele możecie zyskać?

Z całą pewnością mnóstwo świetnej zabawy na świeżym powietrzu! Jeśli macie ochotę nacieszyć się słońcem, a jednocześnie nie chcecie poświęcać czasu i energii na organizowanie wypadu za miasto, to nasza propozycja wydaje się być najlepszym kompromisem! Łatwa dostępność to zawsze ogromny plus! 😉
Poza tym wyrwiecie się z objęć bezlitosnej rutyny. Zrobicie coś niestandardowego, zapadającego w pamięć i idealnego do pochwalenia się innym znajomym oraz rodzinie. 😀 Kto wie, może zainspirujecie kogoś do wykombinowania sobie podobnego przedsięwzięcia? 😉

Jeśli należycie do osób aktywnych, to tutaj również znajdziecie coś dla siebie! Nasze gry miejskie pomogą Wam bowiem rozruszać nie tylko szare komórki, ale też i ciała. Brzmi jak świetne połączenie, prawda? A to wszystko okraszone dobrą zabawą! Z takim rozpędem bez problemu wyruszycie na podbój świata w następnym tygodniu pracy lub szkoły!

Po wszystkim możecie udać się też do jakiejś dobrej knajpki – a tych jest w naszym cudownym mieście sporo! Tak właśnie wygląda idealny wypoczynkowy pakiet! 😀

Żegnaj, Google! Witaj, Messengerze!

To jak, chyba pora wymazać już z przeglądarki zapytania „co robić w Krakowie w weekend” oraz „weekend w Krakowie co robić” i ponownie zajrzeć na grupowy chat? 😉 Koniecznie podziel się swoim odkryciem z przyjaciółmi, następnie wspólnie ustalcie dogodną dla Was godzinę i ostatecznie dajcie nam znać, kiedy możemy się Was spodziewać! 😉 Nie możemy się bowiem doczekać, aby razem z Wami spędzić pełen wrażeń i emocji czas wolny!

Zatem – do napisania lub usłyszenia! 😀

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]