Co robić w wakacje w Krakowie?

Wielkimi krokami zbliża się najdłuższa, najcieplejsza przerwa w roku. W związku z tym młodzi jak i dorośli nie mogą doczekać się długich, wakacyjnych dni. Już teraz planują wyjazdy, aby jak najlepiej spędzić te dwa miesiące. Na pewno wielu z nich wybierze na miejsce odpoczynku właśnie Kraków. W końcu to miasto królów polskich, w którym nie sposób się nudzić. I wtedy pojawia się pytanie – co robić w wakacje w Krakowie? Do zaoferowania jest wiele atrakcji – od ogromnej ilości muzeów, po spacerowe trasy, a i nawet skoki na bungee dla łaknących adrenaliny. Z pomocą przychodzi Gamescape Kraków! Zapewniamy ciekawe poznanie miasta, spacery w nieoczywiste miejsca, adrenalinę i niesamowitą zabawę! 

Pomysły na wakacje w Krakowie 

Kraków da się poznać w ciekawy i niekonwencjonalny sposób. Chociaż gry miejskie są jedną z mniej oczywistych atrakcji, jakie miasto ma do zaoferowania, warto je poznać. Każda trasa gry jest inna i pozwala poznać różne zakątki miasta. 8 Portali jest grą podczas której musicie odnaleźć magiczne kryształy, które pozwolą wam na zamknięcie portalu między światem ludzi i magicznych istot. 

Ciekawe zagadki logiczne w klimacie fantasy pozwolą wam na poznanie starego Zwierzyńca. Właśnie po nim biegnie trasa gry, a archiwalne zdjęcia Krakowa umożliwią zobaczenie, jak miasto wyglądało w ubiegłym wieku. Kolejną atrakcją, która pozwoli na dobre poznanie Krakowa jest gra Legendy Krakowskie. Jak sama nazwa wskazuje, ciekawe zagadki logiczne jak i trasa gry pozwolą wam poznać kilkanaście tych bardziej jak i mniej znanych legend oraz historię niektórych budynków Starego Miasta.

 

4 osoby wychodzące na gry miejskie

Z kolei gry miejskie Operacja Mindfall: Kryptonim Spiderweb i Ostatnia Zbrodnia idealnie nadadzą się dla tych łaknących adrenaliny. Pierwsza z nich to gra szpiegowska, podczas której trzeba wcielić się w tajnych agentów. Ponieważ światu grozi złowrogi wirus, Waszą misją będzie ocalenie świata przed nim. Trasa gry biegnie przez Bulwary Wiślane do Wawelu i z powrotem. Do rozważenia jest również Ostatnia Zbrodnia, która pozwoli Wam na poznanie mrożących krew w żyłach historii krakowskich morderców podczas poznawania Salwatoru

Również dla tych najmłodszych nie mogło zabraknąć atrakcji i to właśnie specjalnie dla nich  mamy w ofercie Magiczny Portal. Grę fantasy, podczas której z pomocą Goblina trzeba podjąć się ocalenia świata ludzi jak i elfów. 

zagadki, które można rozwiązać w escape roomie

Ciekawe zagadki logiczne w pokojach

Oczywiście w ofercie mamy nie tylko gry miejskie. W Gamescape Kraków na Kościuszki możecie zagrać w jednym z (lub wszystkich) naszych pokoi zagadek. Tak jak w przypadku gier, każdy pokój różni się od siebie tematyką, fabułą i klimatem gry. Ta właśnie różnorodność tematów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje również mają różny poziom trudności, więc obojętnie czy idziesz pierwszy raz, czy jesteś już może prawdziwym wyjadaczem escape roomów, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Skorzystaj, więc z naszej oferty i swoje wakacje w Krakowie spędź w atrakcyjny sposób. Z rodziną, czy z przyjaciółmi, wpadaj do Gamescape Kraków zagrać w jedną z naszych gier! 

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!