Kraków w jeden dzień latem

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie ciepłe i wolne dni. To niesie za sobą idealne warunki do zwiedzania! A może by tak jednodniowa wycieczka po Krakowie?  Macie pomysły jak zwiedzić Kraków w jeden dzień? Nie? Nic straconego! Właśnie dlatego przychodzimy dzisiaj do Was z małą propozycją – jak zobaczyć Kraków w jeden dzień i nie ominąć jego najpiękniejszych miejsc.

Jednodniowa wycieczka po Krakowie

Wasza wycieczka po Krakowie powinna zacząć się oczywiście od Rynku Głównego, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć Sukiennice czy Rynek Podziemny. Od Rynku oczywiście niedaleka droga na Wawel, a tam blisko do samego Smoka i pięknego widoku na Wisłę. Dodatkowo, będąc w tych okolicach możecie wybrać się na spacer pięknymi bulwarami, które poprowadzą Was prosto do najciekawszego punktu wycieczki – Gamescape!

Wizyta w Gamescape pozwoli Wam szczególnie zapamiętać Waszą wycieczkę, jako niezwykłą przygodę! Marzy Wam się uratowanie świata? A może chcecie obrzydliwie się wzbogacić zdobywając skarb piratów? Jeżeli tak, wszystko to i wiele więcej możliwe jest u nas – w Gamescape! Także nie zastanawiajcie się dłużej i już dziś zarezerwujcie pokój, aby wasz Kraków w jeden dzień stał się niezapomnianym przeżyciem!

Ludzie rozwiązujący zagadki w escape roomie

Bez wątpienia wycieczkę warto zakończyć przepysznym posiłkiem w jednej z wielu restauracji, które znajdziecie w magicznej krakowskiej dzielnicy – mowa oczywiście o krakowskim Kazimierzu! Przepiękne i nietypowe budynki zdecydowanie umilą Wasz obiad. Ponadto, jeśli znajdziecie jeszcze trochę miejsca – koniecznie spróbujcie tamtejszych zapiekanek, które podbiły serce niejednego smakosza.

Medale olimpijskie za wygraną w Igrzyska Olimpijskie w Krakowie

Europejskie Igrzyska Olimpijskie

Jeżeli wasza wycieczka po Krakowie ma się odbyć w niedługim czasie, to będziecie mieli niepowtarzalną okazję być uczestnikami wydarzenia, jakim są Europejskie Igrzyska Olimpijskie. W związku z tym, jeżeli jesteście fanami sportów to będzie to dla Was idealne wydarzenie. W końcu nie wiadomo, czy jeszcze powtórzy się w Krakowie. Z pewnością Europejskie Igrzyska Olimpijskie oraz wizyta w Gamescape to połączenie, które na pewno zapewni Wam niezapomnianą wizytę w Krakowie! To jak? Kiedy możemy się Was spodziewać?

 

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!