Disneyland w Polsce

Czy zastanawialiście się kiedyś czy istnieją filmy, które będą trafiać do każdej grupy wiekowej? Pewnie każdemu teraz przyszło do głowy nic innego jak bajki. To one od małego uczą nas marzyć i przenoszą w świat pełen magii i radości. Każdy z nas pewnie marzył również o tym, aby takie jedno miejsce było nie tylko przed ekranem – taki Disneyland w Polsce.   Spotkanie swoich ulubionych bohaterów na żywo i możliwość brania udziału w tym magicznym świecie przez jakiś czas – brzmi  jak spełnienie marzeń każdego dziecka – mniejszego i większego. Czy taki Disneyland w Polsce jest możliwy? Na ten moment z tego co nam wiadomo niekoniecznie, ale mamy dla Was alternatywę, która pozwoli Wam przenieść się w równie magiczny i zaskakujący świat- chodzi nam o pokoje zagadek.   

Pokoje zagadek– szansa na niesamowite przeżycie

Pokoje zagadek to nie tylko szansa na rozruszanie swoich szarych komórek, ale i szansa na spełnienie swoich marzeń z dzieciństwa- zostanie tajnym agentem, piratem, czarodziejem, a może detektywem? Wszystko to i więcej jest możliwe, a ograniczenia są tylko w Waszych głowach! Świat marzeń przenosi się do rzeczywistości i jest na wyciągnięcie ręki! Dlatego jeżeli nie mieliście jeszcze okazji urzeczywistnić swoich dziecięcych marzeń- lepszej okazji nie będzie! 

dzieci rozwiązuje zagadki w pokoju zagadek
rozwiązywanie zagadek w escape roomie

Rozrywka w Krakowie Gamescape! 

Jeżeli znudziło Wam się wyszukiwanie frazy „rozrywka w Krakowie” i nie macie pomysłów – możecie zapewnić sobie nieskończoną zabawę w GamescapeNasze 6 pokoi i 5 gier miejskich czekają na Was z niecierpliwością, a nasi Mistrzowie Gry nie mogą się doczekać, by zabrać Was w świat pełen magii i niesamowitych przeżyć! W Gamescape nie ma znaczenia Wasz wiek i doświadczenie, a naszym celem jest sprawić, by rozrywka w Krakowie okazała się niezapomniana i pełna ekscytacji! A jeżeli daleko Wam do Krakowa – nie martwcie się! Nasze pokoje zagadek online na pewno dostarczą Wam równie dużo zabawy i to bez wychodzenia z domu! Także już dziś zajrzyjcie na naszą stronę internetową i wybierzcie, które marzenie pomożemy Wam spełnić.  

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!