Magiczne Andrzejki 

Andrzejki to jedno z najbardziej magicznych świąt w polskiej tradycji. Obchodzone jest 29 listopada. To czas, gdy wiele osób gromadzi się, by wróżyć sobie przyszłość, rozwiązywać magiczne zagadki i przeżywać wspólnie wieczór pełen tajemnic. Atmosfera tego dnia sprawia, że coraz z popularniejszych sposobów na uczczenie tego dnia są magiczne andrzejki w escape roomie.

Pomysł na magiczne andrzejki

Andrzejki to wyjątkowe święto, które łączy tradycję z rozrywką i zagadkami. Pokoje zagadek są miejscem, gdzie przyjaciele i rodzina mogą spotkać się, by razem spędzić czas w niezwykły sposób. To właśnie w tę noc pokoje zagadek stają się areną dla magicznych andrzejkowych przygód. 

karty tarota

Główną atrakcją andrzejkowych escape roomów są oczywiście magiczne zagadki. To one wprowadzają uczestników w świat tajemnicy i intrygi. Rozwiązywanie zagadek w escape roomie nie tylko dostarcza dużej rozrywki, ale pozostawia również wrażenia i wspomnienia, do których miło będzie wracać w przyszłości. Jest to idealna okazja do rozwijania zdolności logicznego myślenia, skupienia, zrozumienia problemu oraz znalezienia nietuzinkowych rozwiązań. 

W Polsce tradycja andrzejkowa jest głęboko zakorzeniona, a magiczne andrzejki w escape roomie stanowią nową, ekscytującą odsłonę tego święta. Pokoje zagadek to idealna okazja, by wejść do świata magii i tajemnic. 

świece na andrzejki

W Gamescape Kraków znajdziecie pokoje zagadek, które aż kipią magią. Zaklęte Amulety czekają na kolejnych czarodziei, którzy poznają tajniki magii, aby uratować magiczny świat. Jest to przygoda zarówno dla starszych jak i młodszych, rodzin i przyjaciół, a czarodziei w pokoju może być aż 8! Natomiast dla prawdziwych śmiałków mamy czarodziejskie wyzwanie. Escape box Dziedzictwo Magika – niezdobyta do tej pory skrzynia pełna zagadek z samym Kamieniem Filozoficznym. Wcielcie się w role uczniów Nicolasa Flamela i pokonajcie w czasie jako pierwsi rozwiążcie wszystkie magiczne zagadki stojące na waszej drodze do zaklętego kamienia. 

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!