Mikołajki w Gamescape

Wielkimi krokami zbliżają się święta! Niedługo wszyscy zaczniemy planować kupowanie prezentów, strojenie choinek oraz czas odpoczynku. Pewnie już teraz w waszych domach zaczął się sezon na zimową herbatkę i pomarańcze.

Zanim jednak sezon świąt ruszy z kopyta, jest jeszcze jeden dzień – oczywiście Mikolaj 6 grudnia. Ten dzień również warto uczcić i przemyśleć ciekawy prezent na mikołajki dla swoich bliskich (i tych mniejszych i większych). Również w tym roku w mikołajki w Gamescape pojawi się i ciekawa propozycja i opowieść o św. Mikołaju.

Legenda o sw Mikołaju

Św. Mikołaja znamy jako brodatego pana, który ubriera się w biało-czerwony kostium. Zostawia dzieciom prezenty w wigilię Bożego Narodzenia albo także rózgi i węgiel tym niegrzecznym. Jednak kim jest ten pan i dlaczego Mikolaj 6 grudnia ma swoje święto?

Tak więc Legenda o sw Mikołaju sięga aż średniowiecza, a związana jest z życiem chrześcijańskiego świętego, Mikołaja, który uważany jest za patrona dzieci. Dlatego przez wiele stuleci, na pamiątkę jego śmierci, 6 grudnia uważano za oficjalne święto, zarówno kościelne, jak i świeckie. Po dziś dzień zachował się zwyczaj kupowania pociechom słodyczy właśnie w ten dzień.

Zadziwiony Święty Mikołaj
prezent na święta, wokół niego szyszki

Ciekawy prezent na mikołajki

Legenda o sw Mikołaju nie musi kończyć się tylko na dzieleniu się słodyczami! Jeśli próbujecie znaleźć ciekawy prezent na mikołajki, ale nie macie jeszcze pomysłu, to mamy coś dla was. Zaproście znajomych, żeby zanurzyć się w świąteczny klimat, ponieważ w naszej ofercie znajdziecie pokój Operacja: Prezentowy Zrzut. Przygotowaliśmy go, oczywiście, z miłości do Bożego Narodzenia. Nie ma tu przypadku: pokój jest już dostępny, by Mikolaj 6 grudnia mógł Was odwiedzić wcześniej. Przyjdźcie na mikołajki w Gamescape, zafundujcie bliskim ciekawy prezent na mikołajki!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!