Escape box nauka przez zabawę

Chociaż początkowo pokoje zagadek głównie kojarzyły nam się z ucieczką, im dłużej istnieją one na rynku, tym bardziej ulegają zmianie. W wielu pokojach główną misją już nie jest wydostanie się z pokoju, a grupy mają do wyboru szeroki zakres scenariuszy. Pokoje zagadek stały się nie tylko ciekawą formą spędzania czasu wolnego, ale i idealną okazją na integrację czy rozwijanie swoich umiejętności miękkich. Dlatego też coraz więcej nauczycieli wykorzystuje tę szansę i coraz częściej organizują wycieczki dla swoich wychowanków w takie oto miejsca. 

A  gdyby tak przenieść escape room do klasy? Organizacja wycieczki momentami wiążę się z ogromem pracy i nie każdy z uczniów ma możliwość w niej uczestniczyć, a taki mobilny escape room może być świetnym rozwiązaniem na urozmaicenie dnia zajęć i ożywienie uczniów. Escape box to możliwość, aby każdy z uczniów mógł pobudzić swoje szare komórki i nauczyć się współpracy w ciekawy, nowy sposób – i to bez opuszczania szkolnych murów!

escape box czyli skrzynia z zagadkami stojąca na trawie

Kreatywna zabawa dla dzieci bez opuszczania czterech ścian

Szukając rozrywki dla swoich pociech staramy się, aby nie tylko zapewnić im uśmiech na twarzach, ale i by była to nauka przez zabawę. Czasami nasze możliwości są ograniczone, szczególnie jeżeli chodzi o wyjście na zewnątrz, dlatego escape box to idealne rozwiązanie jako kreatywna zabawa dla dzieci w domu czy szkole. Mobilny escape room można w łatwy sposób stworzyć samemu i tym samym przemycić najmłodszym sporą dawkę wiedzy, którą będą mogli w prosty sposób zapamiętać. Nie tylko będą mogli rozruszać swoje szare komórki i czegoś się nauczyć, ale i przenieść się w inny świat i to tylko za pomocą zagadek, które znajdują się w pudełku, a ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia!

osoba w żółtym sweterku machająca rękami

Kreatywna zabawa dla dzieci w Gamescape! 

U nas, w Gamescape nauka przez zabawę jest możliwa nie tylko w formie pokoi czy gier miejskich, ale również i jako escape box! Jeżeli więc chcecie zmierzyć się z taką formą rozrywki to możecie do nas wpaść, a jeśli wolelibyście zrobić to w warunkach domowych czy klasie to macie możliwość wynajęcia go i to aż na cały dzień! Wybór należy do Was, wystarczy z nami się skontaktować, a my zadbamy o resztę! 

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!