Escape room a dom strachu – czym się różnią?

Wielu z naszych klientów przychodząc do nas pyta się czy coś będzie ich w środku straszyć. I choć zawsze chętnie chcemy sprostać waszym oczekiwaniom, jeśli przychodzicie do Gamescape Kraków najeść się strachu, to niekoniecznie jest to dobre miejsce, ponieważ u nas możecie zagrać w escape roomie, nie jest to dom strachu. I choć niektórzy myślą, że nie ma większej różnicy, to jednak są to dwie różne idee.

Escape room a dom strachu – różnice  

Największą różnicą między escape roomem a domem strachów jest twoja rola w przygotowanym scenariuszu. W środku pokoju zagadek masz określoną misję, którą musisz wykonać, aby wygrać. Używasz do tego sprytu, umiejętności logicznego myślenia oraz pracy w grupie, z którą przychodzisz. W określonym czasie rozwiązujecie z ekipą logiczne zagadki, szukacie kolejnych wskazówek i wszystko to w określonym czasie. Jest to nie tylko porządna dawka emocji, ale i solidna burza mózgów.

strych opuszczonego domu w klimacie domu strachu

Z kolei głównym celem domu strachu jest przejście upiornej trasy, gdzie na przeszkodzie stoją przed tobą rozmaite straszydła: spadające elementy z sufitu, wyskakujące zza rogu, a nawet żywi aktorzy, którzy ścigają cię w trakcie gry. Wystrój domu strachu przedstawia opuszczone budynki, więzienia, nawiedzone domy, które często możesz spotkać oglądając horrory. Ściany pokropione krwią, łańcuchy zwisające ze ścian i przerażające rekwizyty potrafią przerazić każdego.

Taśma policyjna, miejsce zbrodnii, escape room Anatomia Zbrodni

Pokój dla najodważniejszych

Dlatego, jeśli chcesz połączyć strach i rozwiązywanie zagadek, w Gamescape Kraków mamy coś dla ciebie. W pokoju Anatomia Zbrodni 2 mogą wymięc nawet najwięksi twardziele. Przerażająca fabuła z seryjnym mordercą w tle, a wszystko to w środku pokoju, gdzie strasznych dźwięków i krwi nie zabraknie. W końcu lądujecie przecież w kryjówce mordercy. Policja czeka na kolejnych śmiałków, którzy wcielą się w rolę nieustraszonych detektywów i raz na zawsze rozwiążą zagadkę Kręgarza. Dowiedz się wszystkich szczegółów misji na naszej stronie.

 

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!