Ostatnia Zbrodnia – kryminalna gra miejska

Tajemnicze morderstwo, szlak krwi urywający się na środku ulicy i zbieg z więzienia. Wszystko to potrafi wywołać ciarki na ciele, a do tego dodaj pościg po dzielnicy Krakowa, która skrywa w sobie przerażające tajemnice z przeszłości. To wszystko zawiera nasza najnowsza gra miejska – Ostatnia Zbrodnia. Gra dodatkowo oparta jest o znane krakowskie historie true crime!

Kryminalna gra miejska

Ponad dwadzieścia lat temu policja aresztowała chłopca, który wychowywany był przez seryjnego mordercę – Kręgarza. Kraków mógł odetchnąć z ulgą, gdy przerażająca fala morderstw ustała. Adam S. w więzieniu miał spędzić swoje ostatnie dni. No właśnie… miał.

Kilka dni temu policja doniosła, że Adam S. zbiegł z więzienia i ucieka ulicami Krakowa. Kryminolodzy wykorzystują wszystkie znane im metody, aby złapać mordercę, ale zadanie to nie jest łatwe. Zbieg doskonale wie, jak się ukryć. Dodatkowo jest niepoczytalny, okrutny i żądny zemsty za lata spędzone za kratkami.

Powołany został specjalny zespół operacyjny, w którego skład wchodzicie właśnie Wy! Wyposażeni w najnowszy sprzęt policyjny, czyli iPada z GPS i technologią AR (Augmented Reality – Rozszerzona Rzeczywistość) oraz niezbędne gadżety wyruszcie w pościg za zbrodniarzem, po drodze napotykając się na prawdziwe zagadki detektywistyczne i raz na zawsze zatrzymajcie tę lawinę morderstw.

dach radiowozu, który ma ując mordercę na kryminalnej grze miejskiej

UWAGA! Zbieg na wolności!

Nie ma na co czekać! Już teraz zbierz zespół najbardziej zaufanych ludzi, którzy zachowają zimną krew. Kryminalna gra miejska zawiera zagadki detektywistyczne, dzięki którym poznacie prawdziwe krakowskie historie true crime, które niegdyś przerażały mieszkańców Krakowa. Na swoją misję będziecie mieć 140 min, a przygotowane zadania nie należą do łatwych. Trasa liczy ok. 3 kilometrów i biegnie przez uliczki Salwatoru – wasza kryminalna gra będzie biec śladami niegdysiejszych najgłośniejszych spraw z pierwszych stron gazet!

Ostatnia Zbrodnia nawiązuje do naszego pokoju – Anatomia Zbrodni 2. Przed grą polecamy najpierw odwiedzić pokój i popracować trochę jako detektyw na miejscu zbrodni, żeby nastroić się na podjęcie sprawy terenowej! Tam również znajdziecie zagadki detektywistyczne w różnej formie, które przygotują was na pościg rodem z CSI.

Czatujcie na Facebooku, Instagramie i naszej stronie internetowej, aby wiedzieć, kiedy startujemy z grą i bądźcie pierwszym oddziałem, który spróbuje schwytać seryjnego mordercę.

taśma policyjna z napisem "scena zbrodnii"

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!