Escape Room dla 8 osób

Zespoły w escape roomach zaczynają się od dwóch graczy a liczyć mogą nawet do kilkunastu. Na pewno nieraz zastanawialiście się jaka liczba osób jest optymalna do komfortowej gry w pokoju zagadek. Czy znajdziecie w Krakowie escape room dla 8 osób, gdzie każdy będzie zaangażowany w grę? Czy więcej osób oznacza lepszą zabawę i szybsze rozwiązanie wszystkich zagadek? Zdania są podzielone, a według nas wszystko zależy od specyfiki pokoju. 

 

Na szczęście Gamescape Kraków wychodzi naprzeciw wszystkim miłośnikom pokojów zagadek i to właśnie specjalnie dla Was stworzyliśmy idealne rozwiązanie czyli escape room dla 8 osób . Jest on przystosowany do rozwiązywania kilku zagadek w tym samym momencie i przede wszystkim nastawiony na to, aby Wasza gra to zawsze była dobra zabawa.

Dobra zabawa dla graczy pokoju dla 8 osób

To co najważniejsze, czyli dobra zabawa.

Nie ma nic lepszego niż dobra zabawa w gronie najbliższych, a to wszystko jest możliwe do spełnienia właśnie u nas. Wybierając się z grupą 6-8 osobową najlepiej wybrać pokój o specyfice nieliniowej. Pozwala to na satysfakcjonującą grę dla każdego uczestnika, ponieważ kolejność rozwiązywania zagadek nie jest aż tak istotna, a jednak angażuje każdego. Jeżeli jest Was mniej to lepszym wyborem jest pokój, gdzie kolejność ma znaczenie i rozwiązywanie zagadek odbywa się wspólnie, wysłuchując pomysłów każdego z graczy -> https://gamescape.pl/klatwa-smoka-przygodowy-exit-room-krakow/

Wspólna integracja podczas gry

Najlepszy wybór, czyli integracja przy wspólnej zabawie.

Jednym z kolejnych aspektów wspólnego wyjścia jest przede wszystkim integracja. To właśnie tak nasze relacje się pogłębiają i zacieśniają. Nie zawsze to stwierdzenie musi nam się kojarzyć z wyjściem firmowym, bo integracja potrzebna jest również, żeby zbudować silny zespół lub najlepszą paczkę znajomych.  To właśnie kolejny powód, żeby wykorzystać ten czas na grę w pokoju zagadek, która oprócz tych wszystkich pozytywnych aspektów pozwala na odkrycie w czym tak naprawdę jesteście specjalistami oraz jakie Wasi znajomi mają supermoce. 

Dlatego nie ma co się zastanawiać nad stwierdzeniem czy escape room dla 8 osób to dobry wybór tylko ruszajcie na tę niezapomnianą przygodę!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!