Pomysły na majówkę

Już wielkimi krokami zbliża się majówka, czyli upragniony czas wolny, na który każdy z nas czeka z niecierpliwością. Zastanawiamy się jak spędzimy te chwile i tym samym przychodzą nam do głowy różne pomysły na majówkę. Wspólne grillowanie, wyjazd w góry, piknik w parku, a może aktywny wypoczynek. Pomysły na majówkę są wielorakie, ale to od nas zależy co wybierzemy i na co postawimy. My zdecydowanie wybieramy relaks na świeżym powietrzu w dodatku w połączeniu z rozwiązywaniem zagadek. Nieważne, na którą opcję się zdecydujecie, najważniejsze jest, aby cieszyć się czasem z bliskimi i robić to, co sprawia Wam największą przyjemność. 

Jak sprawić, aby relaks na świeżym powietrzu był czymś więcej?

Często chcemy w jakiejś aktywności połączyć wiele aspektów, żeby jak najlepiej i jak najefektywniej spędzić ten czas. Relaks na świeżym powietrzu można skorelować z wieloma innymi pomysłami. U nas w Gamescape pomysły na majówkę są dla Was w pełni gotowe. Wspólnie spędzony czas z rodziną przy rozwiązywaniu zagadek to wspaniała opcja na relaks na świeżym powietrzu. Nie może być nic lepszego! To właśnie u nas interaktywna gra miejska jest zgraniem tych wszystkich elementów. Dlatego jeżeli dalej szukacie pomysłów na relaks na świeżym powietrzu, to nie ma się co dłużej zastanawiać.

Osoba w kapturze trzymająca kartę w stronę kamery, stoi w parku
kobieta z technologicznym hełmem AR

Interaktywna gra miejska połączona ze zwiedzaniem Krakowa

Interaktywna gra miejska, znana również jako „city game”, to forma rozrywki, która łączy elementy przygody, zabawy i eksploracji miasta. Jest to zabawa, w której możecie wziąć udział w różnorodnych zadaniach lub wyzwaniach, rozwiązując zagadki, odkrywając tajemnice oraz eksplorując interesujące miejsca w mieście. U nas interaktywna gra miejska jest w aż sześciu różnych odsłonach. Interesuje Was kryminalna zagadka, a może jednak świat fantasy czy pogoń za uratowaniem ludzkości? Wszystkie te możliwości macie właśnie u nas, więc jeżeli dalej Wam nie przyszły do głowy pomysły na majówkę, to skorzystajcie z naszej oferty! Interaktywna gra miejska czeka właśnie na Was!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!