HALLOWEEN W KRAKOWIE

HALLOWEEN W KRAKOWIE

Uwielbiacie upiorne kostiumy, jesienny klimat i nierozwiązane tajemnice? Halloween w Krakowie z Gamescape będzie dla was idealnym sposobem na spędzenie nadchodzącego święta! Dzięki naszym pokojom zagadek nie tylko spędzicie aktywnie czas, ale również będziecie mieli szansę na wcielenie się w postacie nie z tego świata. Niezależnie od tego, czy jesteście fanami pirackich statków, magicznych klimatów czy kryminałów- odpowiedni escape room Halloween już na Was czeka!

halloween-w-krakowie

OKAZJA NA PRAWDZIWY ESCAPE ROOM HALLOWEEN, CZYLI „ANATOMIA ZBRODNI”

Najodważniejszym z was, którzy lubią dreszczyk emocji i mrożące krew w żyłach historie szczególnie polecamy nasz najstraszniejszy pokój „Anatomia Zbrodni”. Wybierając ten escape room halloween, będziecie mieli okazję poznać historię seryjnego mordercy, zwanego Kręgarzem, który z powodu niewystarczającej ilości dowodów właśnie wyszedł na wolność. Waszym zadaniem będzie odnalezienie listy ofiar zabójcy oraz ostateczne potwierdzenie winy podejrzanego. Czekają na was aż trzy możliwe zakończenia, a przebieg śledztwa będzie zależeć tylko od was! To dopiero będzie emocjonujące Halloween w Krakowie ? Ten exit room Kraków pragnie, żeby rozwikłać jego tajemnicę! Sprawdźcie już teraz!

CZARODZIEJE, TAJNI AGENCI, PIRACI CZY CHIŃSCY WOJOWNICY- WCIELCIE SIĘ W WYMARZONYCH BOHATERÓW!

Nie wszyscy uwielbiają halloweenowe „jump scares”, ale exit room kraków na szczęście w swojej ofercie posiada idealne pokoje, przyjazne zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W każdym escape roomie czekają na was również rekwizyty, dzięki którym będziecie mieli szanse wczuć się w klimat danego pokoju. A to jeszcze nie wszystko! Nie zapomnijcie poprosić Mistrza Gry o pamiątkowe zdjęcie po grze, do którego możecie użyć różdżek, pirackich kapeluszy lub chińskich kimon. Natomiast jeśli spędzacie Halloween całą rodziną, wspomnijcie przy rezerwacji o ułatwieniu pokojów dla najmłodszych, a my zajmiemy się całą resztą!

SZYKUJCIE SIĘ NA HALLOWEENOWE SZALEŃSTWO Z GAMESCAPE

Tej jesieni postawcie na nasz exit room Kraków i przeżyjcie niezapomniane Halloween z Gamescape! A jeśli znajdujecie się w grupie fanów przebieranek, nie bójcie się pochwalić swoim kostiumem i przyjdźcie na miejsce w swoich wymarzonych strojach- z pewnością wywołacie uśmiech na twarzy Mistrzów Gry, a także będziecie mieli okazję do zrobienia wyjątkowych zdjęć w naszych pokojach! Escape room Halloween to świetny wybór w 2022 ?

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]