WYCIECZKA SZKOLNA KRAKÓW

WYCIECZKA SZKOLNA KRAKÓW

Październik jest miesiącem nie tylko zwiastującym piękną jesień, ale również jeden z najważniejszych dni w życiu każdej szkoły – Dzień Edukacji Narodowej. Jest to idealny dzień, aby uświadomić każdemu uczniowi, że nauka, ale również rozwój i kreatywność są jednymi z ważniejszych wartości w życiu. Nie wiecie w jak niebanalny sposób można przekazać to swoim wychowankom? Jak ciekawie pokazać podopiecznym, że nauka i rozrywka mogą iść w parze? Dla nas nic prostszego!

wycieczka szkolna

Wycieczka szkolna Kraków połączona z wizytą w Escape Room to idealny pomysł na integrację, w trakcie której możecie udowodnić, że myślenie przydaje się w życiu codziennym, a dodatkowo może pomóc odkryć nowe niepoznane dotychczas umiejętności niezależnie od wieku! Nasza oferta jest dostosowana nie tylko dla tych starszych uczniów, ale i dla najmłodszych miłośników zagadek znajdziemy rozwiązanie! Integracja szkolna nigdy nie była tak ekscytująca!

INTEGRACJA SZKOLNA

Potrzebujecie takiego pomysłu na wycieczkę, aby wasi uczniowie mieli okazję pracować w zespole, świetnie się przy tym bawiąc? Zdecydowanie Gamescape (escape room Kraków) o to zadba! Będzie to też świetna możliwość, aby poddać ich próbie pracy pod presją czasu. Dodatkowo oferujemy przebieg gry również w języku angielskim, dzięki czemu mogą wykorzystać znajomość tego języka w nietypowej formie. A wszystko to w jednym miejscu – w Gamescape!

wycieczka szkolna

Liczne grupy uczniów w różnym przedziale wiekowym to dla nas pestka! Nie musicie się martwić o poziomy trudności – możecie zaufać nam w tej kwestii. Pokoje są dostosowane dla każdej grupy wiekowej i każdy uczeń się w nim odnajdzie. W naszej ofercie znajdziecie zagadki, które możemy dostosowywać utrudnieniem tak, aby każdy z uczestników był usatysfakcjonowany! Również zróżnicowana tematyka nie stanowi dla nas problemu. Uczniowie będą mogli wcielić się w piratów, czarodziei a może… szpiegów? To tylko niektóre z naszych propozycji ?

Nie zwlekajcie! Rezerwujcie już teraz!

Tak niesamowite doświadczenie, a jednocześnie tak proste do zorganizowania, gdy Waszym wyborem jest wycieczka szkolna. Kraków na całe szczęście jest w stanie zapewnić Wam wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia, w tym nasz escape room ! Pozwólcie naszym Mistrzom Gry zapewnić Wam wspomnienia, które zostaną z Wami na długo. Odwiedźcie nasze magiczne miejsce, aby Wasza integracja szkolna została wzbogacona o niezapomnianą lekcję!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]