Jakim typem gracza jesteś?

Rozwiąż quiz i dowiedz się, jakim typem gracza jesteś!

Byłeś w escape room i zastanawiasz się jakim typem gracza jesteś? A może dopiero wybierasz się do pokoju zagadek i chciałabyś dowiedzieć coś więcej o tym, jak wykorzystać w grze swoje mocne strony?

Rozrywka w stylu escape room lub nowoczesnej gry miejskiej to zdecydowanie gra zespołowa. Zobacz, jakim typem gracz jesteś Ty, a jakim inni członkowie Twojej Ekipy. Ten krótki quiz ujawni Ci Wasze mocne strony, które przydadzą się w różnych grach zespołowych. Pamiętaj nie ma lepszego czy gorszego typu, natomiast każdy jest przydatny!
Rozwiąż quiz: „Jakim typem gracza jesteś” i przekonaj się jak najlepiej wykorzystać swoje zdolności!

Witaj w quizie: „Jakim typem gracza jesteś?”

Aby rozpocząć naciśnij guzik: „Quiz”. W każdym pytaniu możesz wybrać tylko jedną odpowiedź. Odpowiadaj zgodnie ze swoimi przekonaniami. Nie ma dobrych czy złych odpowiedzi – po prostu są Twoje ?

Podsumowanie – jakim typem gracza jesteś!

Sherlock Dociekliwy, Uciekający Wodzirej czy może Wilk Szybki i Wściekły – nie ważne jakim typem gracza jesteś. Najważniejsza jest zabawa i wspólny wypad ze znajomymi lub rodziną. Albo z kolegami i koleżankami z pracy ? W każdym Zespole przyda się analityczny umysł, zwracający uwagę na szczegóły i umiejący łączyć fakty i wyciągać wnioski. Macie w swoim składzie prawdziwą duszę towarzystwa? Genialnie! Kiedy najdzie Was zwątpienie przy jakimś zadaniu, ta osoba wyciągnie Was z dołka i doda energii! Wnet przyjdą Wam do głowy nowe pomysły i rozwiązania! W Waszym gangu jest też ambitny typ, który zawsze gra, by wygrać? Super! Macie duże szanse na pobicie rekordu ? To z pewnością dodatkowo Was zmotywuje!

Super skład Drużyny A dobrany?

W takim razie wyruszcie w przygodę! Oto dostępne scenariusze, w których Bohaterem zostaniesz Ty:

Więcej escape room do wyboru znajdziesz tutaj.

Dostępne scenariusze nowoczesnych gier miejskich z Augmented Reality (Rozszerzoną Rzeczywistością) możesz sprawdzić tutaj.

Daj się porwać świetnej przygodzie!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]