LEGENDY KRAKOWSKIE

Legendy Krakowskie – poszukiwanie wielkiego skarbu

Kraków można poznać na wiele sposobów. Stare budynki skrywają wiele tajemnic, które wy macie szansę odkryć w trakcie naszej najnowszej gry miejskiej Legendy Krakowskie. Gra opiera się na tytułowych legendach oraz historii Krakowa, a swoją premierę miała w ostatnim tygodniu października. Obojętnie czy jesteście krakowianami czy turystami, zapewniamy dobrą zabawę i poznanie nowych rzeczy o tym pięknym mieście.

Legendy Krakowskie – najnowsza gra miejska Kraków

Jeśli sądziliście, że znacie wszystkie legendy Krakowa my udowodnimy wam, że byliście w błędzie. Podczas naszej gry musicie wykonać kilkanaście zadań i każde z nich nawiązuje do jednej z legend lub historii Krakowa. Macie niepowtarzalną okazję poznać miasto, w którym mieszkacie lub które odwiedzacie. Smoka Wawelskiego znamy wszyscy, ale czy wiedzieliście, że w Krakowie jest pałac, w którym możecie poznać datę swojej śmierci?

Przypomnijmy, że podczas gry miejskiej będziecie wyposażeni w iPada z GPS-em i technologią AR (Augmanted Reality – Rozszerzona Rzeczywistość) oraz magiczną księgę wyposażoną w sprzęt godny pogromcy legend!

Smok wawelski podczas gry miejskiej Legendy Krakowskie

Cel misji

Wcielacie się w role poszukiwaczy przygód i waszym zadaniem jest odnaleźć najbardziej tajemniczy i kontrowersyjny skarb Krakowa – Wawelski Czakram. Według legendy tysiące lat temu hinduski bóg Śiwa rozrzucił po całym świecie siedem zaklętych czakramów. Jeden z nich wylądował właśnie w Krakowie, a konkretniej na Wzgórzu Wawelskim. W trakcie budowy zamku został odnaleziony i ukryty. Jednakże po wielu zmianach, które następowały, Wawelski Czakram zaginął. Użył swojej magicznej mocy i ponownie ukrył się w jednym zakątków Krakowa, a dodatkowo zbudził duchy z legend i ustawił ich na drodze do swojego miejsca ukrycia. Zadanie nie jest łatwe. Musicie bowiem pokonać specjalnie przygotowane przeszkody i zagadki. Tylko najdzielniejsi śmiałkowie przejdą próby.

Wawelski czakram - skarb, którego szukają uczestnicy gry Legendy Krakowskie

Lećcie poznać Kraków

Już teraz wybierzcie się z nami na kolejną przygodę. Wybierzcie termin, spotkajcie się z nami na rynku skąd zaczyna się gra i pokochajcie Kraków. Rezerwacji możecie już teraz dokonać na naszej stronie internetowej. Legendy krakowskie czekają na kolejnych śmiałków, którzy chcieliby je poznać. Chodźże z nami na pole!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]