sylwestrowa zabawa w escape roomie

Sylwestrowa zabawa w escape roomie

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Sylwester, czyli najbardziej imprezowy dzień roku. Planujecie spędzić Sylwester 2022 w Krakowie? A może szykujecie się już na domówkę, imprezę w kubie albo spędzenie go przed telewizorem? Sylwestrowa zabawa nie kończy się na wieczorze, trzeba wykorzystać cały dzień, więc poznajcie nasze ciekawe pomysły na sylwestra.  

Klimatyczne escape roomy dla każdego

W Gamescape jesteśmy prawdziwymi specjalistami od dobrej zabawy. Nasze klimatyczne pokoje sprawdzą się dla każdego, a ich różna tematyka sprawi, że wcielicie się w kogo tylko chcecie. Wraz z sylwestrową ekipą weźcie udział w jednej z naszych gier, aby połączyć imprezę z emocjonującą rozrywką. Powstrzymajcie złych ludzi przed zakażeniem ludzkości, uratujcie starożytny chiński lub magiczny świat, odnajdźcie zaginiony skarb lub powstrzymajcie seryjnego mordercę! A jeśli wciąż będziecie czuć ducha świąt Operacja: Prezentowy Zrzut jest dla was. Tam również znajduje się coś na rozgrzanie was w te zimne dni. Wszystkie scenariusze czekają na wasze przybycie. Gra w pokoju jedynie zwiększy wasze emocje przed Sylwestrem, zbliży całą ekipę dla siebie i da wspólny temat do rozmów, aby dyskutować czego dokonaliście.

grupa ludzi tańczących na sylwestrowej zabawie

Przygoda na świeżym powietrzu

Pamiętajcie, że zawsze znajdzie się również coś dla tych co wolą przygody na świeżym powietrzu. Gry miejskie dla bohaterów, tajnych agentów, poszukiwaczy skarbów, a także najnowsza propozycja ratowanie świąt i pomoc Świętemu Mikołajowi. Trzymamy kciuki, że śnieżna pogoda będzie się jeszcze trzymać, dzięki czemu gra będzie miała niepowtarzalny klimat i stanie się większym wyzwaniem, ale powiedzmy sobie szczerze, kto z was liczy na łatwe zadanie.

stukające się kieliszki oraz zimne ognie podczas zabawy sylwestrowej

Sylwestrowa zabawa w Gamescape

Ostatni dzień roku należy porządnie celebrować. Teraz gdy znacie już nasze ciekawe pomysły na Sylwestra, nie pozostaje nic więcej jak je zrealizować. Spędźcie, więc u nas trochę czasu i urozmaićcie sobie ten niezapomniany wieczór.

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]