MAGICZNY ESCAPE BOX – DZIEDZICTWO MAGIKA

Magiczny escape box – Dziedzictwo Magika

Gamescape Kraków nadchodzi z kolejną nowością. Część z was może znać nasz escape box Magiczna Skrzynia, która pojawi się w nowej odsłonie. Do tej pory można ją było wynająć i zagrać w domu, ale z myślą o waszym zdrowiu – skrzynia swoje waży i podniesienie jej jest prawdziwym wyzwaniem – stwierdziliśmy, że będzie można spróbować swoich sił i rozwiązać jej zagadki u nas w lokalu. Zmieni się również jej nazwa na Dziedzictwo Magika. Będzie to prawdziwa gratka nie tylko dla fanów Harry’ego Pottera, ale dla wszystkich fanów escape roomów.

Magiczne zagadki logiczne

Cała fabuła skrzyni powiązana jest z przedmiotem o wielkiej mocy – słynnym Kamieniem Filozoficznym. Jego twórca Nicolas Flamel zaginął, a zły czarnoksiężnik jest na tropie, aby go zdobyć. Magiczna skrzynia jest ostatnim bastionem strzegącym kamienia nieśmiertelności, aby nie wpadł w niepowołane ręce. Nicolas Flamel wziął was na swoich uczniów, a to znaczy, że dostrzegł wasz ogromny magiczny potencjał. To właśnie was wyznaczył na strażników Kamienia Filozoficznego i waszym zadaniem będzie dostanie się do środka skrzyni i zaklętego kamienia. Pamiętajcie jednak, że Nicolas Flamel jest wielkim czarodziejem, który strzeże swojego skarbu. Pomimo tego, że możecie się szczycić tytułem jego uczniów magiczna skrzynia wciąż  będzie dla was zamknięta. Musicie podjąć wyzwanie rozwiązania wszystkich jej zagadek w czasie, aby uratować magiczny świat przed zagładą z rąk czarnoksiężnika. Bowiem Kamień Filozoficzny nie tylko zapewnia nieśmiertelność, ale i niepowstrzymaną moc osobie, która go posiada. Jeśli czarnoksiężnik go zdobędzie będzie to oznaczać koniec dla naszego świata. Musicie wykorzystać wszystkie poznane nauki i spryt, aby sprostać rozwiązaniu wszystkich zagadek.

Otwierająca się Magiczna Skrzynia -Dziedzictwo Magika
escape box Dziedzictwo Magika skrzynia zamknięta łańcuchem

Rezerwuj escape box już teraz

Dziedzictwo Magika to idealne zadanie dla młodszych jak i starszych. Escape box będziecie mieć okazję rezerwować w tygodniu i na grę będziecie mieć podobnie jak w reszcie naszych pokojach 65 minut. Już teraz zbierzcie swoją magiczną drużynę i niezwłocznie podejmijcie wyzwanie Nicolasa Flamela.

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!