EUROPEJSKIE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

Już w czerwcu czekają nas prawie dwa tygodnie pełne emocji i to wszystko przez Igrzyska Europejskie. Kraków w tym roku ma ten przywilej i jest miastem, w którym się odbędą.  Przygotowania ruszyły już pełną parą, więc to idealna okazja, aby przypomnieć Wam, że ważny jest nie tylko trening ciała, ale również trening mózgu. Samo to stwierdzenie brzmi mało zachęcająco, jednak mamy dla Was rozwiązanie, które nie tylko urozmaici wasze treningi, ale zapewni Wam mnóstwo rozrywki i emocji. Mowa oczywiście o escape roomach! Pokoje zagadek to nie tylko świetny pomysł na spędzenie czasu z bliskimi, ale i dobra okazja, aby sprawdzić siebie i swoją wytrwałość, niczym prawdziwi olimpijczycy.

Także, jeżeli nie macie jeszcze pomysłu, co robić w przerwie od kibicowania, to trening mózgu w escape roomie będzie idealnym rozwiązaniem. Sprawcie, aby Wasze Europejskie Igrzyska Olimpijskie były jeszcze bardziej ekscytujące!

Gamescape Kraków

Europejskie Igrzyska Olimpijskie zdecydowanie w każdym pobudzają ducha walki. Tak więc i my postanowiliśmy trochę Wam w tym pomóc i zresetowaliśmy rekordy naszych pokoi. Macie idealną okazję, aby wpaść do nas i spróbować zostać mistrzami – nie tylko w kibicowaniu. W Gamescape Kraków mamy aż sześć pokoi, co oznacza tylko wiele możliwości na upamiętnienie swojego rekordu na naszej tablicy chwały i niczym prawdziwi olimpijczycy okrycie się sławą. Spróbujecie uratować starożytne Chiny? A może wolicie odnaleźć zaginiony skarb i dożywotnie się wzbogacić? A może jesteście fanami spacerów i wolicie treningi na świeżym powietrzu? Całe szczęście mamy do zaoferowania Wam aż trzy gry miejskie! Każda z nich w innej tematyce i prowadząca przez różne zakamarki Krakowa. Jeżeli jednak planujecie kibicować z wygodnego łóżka, to nasze escape roomy online również przyjdą Wam z pomocą.

kłódka i klucze w escape roomie

Jak więc widzicie, mamy rozwiązanie dla każdego i żadna forma kibicowania nie przeszkodzi Wam w dodatkowych ćwiczeniach. Poczujcie dumę nie tylko ze swoich ulubionych zawodników, ale również z siebie, i zostańcie mistrzami w Gamescape Kraków! Już dziś wybierzcie termin, w którym zostaniecie zwycięzcami na naszej stronie.

Ręce trzymające puchar za najlepszy wynik

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!