MAŁE POMIESZCZENIA – KLAUSTROFOBIA W ESCAPE ROOM

Klaustrofobia to lęk przed ograniczonymi przestrzeniami. Może być powodowana przez wiele czynników, w tym przez małe pomieszczenia, których pokoje zagadek lubią używać. Czy klaustrofobia wyklucza możliwość gry w escape room? Na to pytanie postaramy się dzisiaj odpowiedzieć i rozwiać niektóre z Waszych obaw.

POKOJE ZAGADEK NIE SĄ TAKIE STRASZNE

Zacznijmy najpierw od wyjaśnienia kilku spraw, które na pewno pokażą wam, że wizyta w escape roomie to bezpieczne zabawa:

Po pierwsze, w Gamescape Kraków pokoje zagadek nie są zamykane. Jeżeli taki się zdarzy, to na pewno na każdym etapie gry będziecie mieli możliwość opuszczenia go poprzez użycie wyjść awaryjnych. Świadomość, że w każdej chwili możecie opuścić pomieszczenie da Wam przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i komfortu. W przypadku takiej fobii jest to oczywiście najważniejsze.

Klocki - przykład zagadki, którą można spotkać w escape room

Drugą ważną informacją jest fakt, że większość pokoi jest przestrzenna. Ilość uczestników jest natomiast dostosowana tak, by w pokoju nie było tłoczno i każdy miał wystarczająco przestrzeni. Jeśli jednak obawiacie się, że pokój może być podzielony na małe pomieszczenia, zawsze możecie zadzwonić do Mistrzów Gry i dopytać, czy rzeczywiście tak jest. Na stronie internetowej escape roomu też pewnie znajdziecie takie informacje.

Ostatnim, co musicie wiedzieć – pokoje zagadek szybko wciągają w wir misji i zagadek. Dzięki temu rozproszycie się, co pozwoli Wam zapomnieć w lękach.

symbol osoby w małym pomieszczeniu

BEZPIECZNA ZABAWA W GAMESCAPE KRAKÓW

W Gamescape Kraków nie musicie martwić się o brak możliwości wyjścia. W każdym z naszych pokoi maksymalna liczba uczestników jest również dostosowana do ich wielkości, więc brak własnej przestrzeni Wam nie grozi.
Obsługa jest do Waszej dyspozycji – nasi Mistrzowie Gry niezmiennie dbają o Wasz komfort. Chcą, aby Wasza wizyta u nas była jak najbardziej udana. Nie bójcie się zadawać pytań, możecie również poinformować ich o Waszej fobii – dzięki temu będą mogli zadbać o Was i Wasze potrzeby w odpowiedni sposób!

Jeżeli jednak pokoje nadal Was nie przekonały, mamy do dyspozycji gry miejskie. Co najważniejsze, nie musicie martwić się podczas nich o brak miejsca i jest to idealna okazja, aby przełamać swoje obawy odnośnie escape roomów.
Wpadnijcie do nas i pozwólcie, aby Wasza bezpieczna zabawa odbyła się właśnie z nami!
W razie wątpliwości i dodatkowych pytań wszystko możecie sprawdzić na naszej stronie internetowej.

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!