Przyjęcie urodzinowe a pokoje zagadek

Kreatywne przyjęcie urodzinowe, które pozostanie w pamięci nie tylko solenizanta, ale również jego gości w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Ile razy można wyszukiwać “urodziny Kraków” i obgryzać paznokcie ze stresu, że zabawa na ten dzień nie jest jeszcze wybrana? Na szczęście udało nam się zaobserwować, że pokoje zagadek cieszą się dużą popularnością, jeżeli chodzi o takie wydarzenie. Dlaczego wizyta w escape roomie może zapewnić udane i niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Przedstawiamy Wam kilka powodów dla których warto rozważyć taką opcję.

Przede wszystkim wspólna zabawa!

Pokoje zagadek  opierają się na współpracy, co sprawia, że nikt nie zostanie wykluczony oraz jest to świetna okazja do integracji! Dzięki temu wspólnie możecie cieszyć się wygraną oraz niesamowitym przeżyciem. Możecie zabrać ze sobą przyjaciół, rodzinę, kogo tylko zapragniecie i każdy na pewno znajdzie tam zadanie dla siebie. Pokoje zagadek to też niesamowita szansa na puszczenie wodzy fantazji i wcielenie się w taką postać, jaką tylko pragniecie! Czy będziecie tajnymi agentami próbującymi uratować świat, a może piratami, którzy szukającego zaginionego skarbu? W prawdziwym życiu mało jest okazji, aby móc przenieść się w inny świat, a escape roomy właśnie to Wam umożliwią, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze lepsza!

schematyczna droga przejścia escape roomu

Przyjęcie urodzinowe w Gamescape

Pewnie zastanawiasz się, gdzie zorganizować takie urodziny… Kraków ma wiele możliwości, a jedna z nich to my – Gamescape! Mamy do zaoferowania wiele pokoi o różnej tematyce, więc nie musicie się martwić, jeżeli Wasza liczba gości będzie długa. Nie ważne czy chcecie zorganizować swoje 10-te czy 50-te urodziny – u nas w Gamescape nie będzie to problemem, bo nasze pokoje jesteśmy w stanie dostosować dla każdego, kto ukończył 7 lat! A może marzą Wam się urodziny na świeżym powietrzu? Nasze gry miejskie na pewno sprostają Waszym oczekiwaniom. Wspólne zwycięstwo możecie świętować w naszym party roomie, który również możemy Wam udostępnić. Więc przestańcie szukać “urodziny Kraków” w wujku Google i skierujcie się do Gamescape!

napis escape room

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!