Wieczór panieński w Krakowie w magicznych okolicznościach!

Wieczór panieński w Krakowie w magicznych okolicznościach!

Organizacja niezapomnianego panieńskiego to nie lada wyzwanie. Jak urozmaicić ten czas, aby poza huczną imprezą, spędzić go w oryginalny i jedyny w swoim rodzaju sposób? Wychodzimy dla was z propozycją na wieczór panieński w Krakowie, który Panna Młoda będzie wspominać z łezką w oku przez długie lata.
Lubicie czary, zaklęcia i dobrą zabawę? W takim razie przedstawiamy Zaklęte Amulety: nasz nowo otwarty pokój zagadek, w którym będziecie mogły poczuć się jak czarownice, które pierwszy raz wkraczają do szkoły magii. Jeśli taka wizja jest dla was kusząca, to nasz pokój będzie świetnym wyborem na panieński w Krakowie!
Ale o co tam w ogóle chodzi? Cóż, stawką jest oczywiście istnienie świata, którego byt zawisnął na włosku przez złego czarnoksiężnika. Ów szaleniec uwięził przedstawicieli sześciu dystyngowanych szkół magii poprzez rzucenie potężnego zaklęcia. Tylko Wy, Szanowne Czarownice, jesteście w stanie powstrzymać tego tyrana i uwolnić świat czarów. Musicie odnaleźć Puchar Życia, ponieważ tylko ten legendarny artefakt jest w stanie przywrócić światu równowagę, która została zachwiana. Wieczór panieński w Krakowie w magicznych szatach? To marzenie każdej Panny Młodej, która jest fanką Pottera i czarodziejskiej atmosfery!

Wieczór panieński w Krakowie w magicznych okolicznościach!

Wasze zmagania będzie przez cały czas bacznie obserwować mistrz gry, który wprowadzi was w świat kłódek i zagadek oraz wyjaśni Wam wszystko krok po kroku. Będzie również oglądał wasze zmagania z zaklętymi amuletami i chętnie udzieli wskazówki, jeśli tylko zaszłaby taka potrzeba. Jednym słowem zadba o to, żeby wasz wieczór panieński w Krakowie przebiegł bez żadnych zakłóceń ?

Kiedy znajdziecie się w środku, będziecie miały godzinę na odnalezienie wszystkich magicznych amuletów. Przy wejściu otrzymacie specjalne różdżki, które pomogą Wam stoczyć tę nierówną walkę (nasi zaufani magowie potwierdzają ich skuteczność). Zamczysko niechętnie wyjawia swoje sekrety, więc będziecie musiały wykazać się przebiegłością i sprytem.

Wieczór panieński w Krakowie w magicznych okolicznościach!

Ponieważ zagadki w pokoju są nieliniowe, jeśli chcecie, będziecie mogły się rozdzielić, więc każdy znajdzie dla siebie zajęcie. Do zdobycia jest aż sześć amuletów, należących do szkół studiujących rozmaite dziedziny magiczne (w tym te zakazane…). Dodatkowo posiadamy możliwość uwięzienia Panny Młodej podczas wieczoru panieńskiego w Krakowie, którą będziecie musieć uwolnić w pierwszych minutach zabawy!
Po zwieńczonym sukcesem wypełnieniu zadania, uwiecznimy ten legendarny czyn na zdjęciu pamiątkowym, żeby Wasi potomkowie mogli podziwiać go po wsze czasy. Warto mieć na uwadze, że Puchar Życia, może również skrywać w sobie inne magiczne artefakty, takie jak prezenty dla Panny Młodej, które będzie w stanie znaleźć dopiero po skompletowaniu amuletów ?

Ze względu na fakt, że po tak emocjonującej przygodzie każda czarownica potrzebuje odpoczynku, po wszystkim możecie odpocząć w naszej sali, przy lampce schłodzonego szampana. Jeśli chcecie możecie również zaopatrzyć się we własne procenty. Posiadamy również rozmaite dobroci dedykowane na wieczór panieński w Krakowie takie jak gry planszowe, czy quiz o miłości (lepiej podajcie Pannie Młodej veritaserum ?).

Wieczór panieński w Krakowie w magicznych okolicznościach!

Podsumowując, jeśli chcecie przygotować wieczór panieński w Krakowie, który pozostanie w pamięci uczestników na długie lata, Zaklęte Amulety to idealny wybór dla was! Powstrzymajcie czarnoksiężnika, zdobądźcie Puchar Życia i stwórzcie razem kapitalne wspomnienia, do których będziecie wracać jeszcze przez bardzo długi czas!
Do zobaczenia w naszych magicznych komnatach!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]