Podsumowanie Turnieju Squad Game, czyli Squid Game Escape Room

Podsumowanie Turnieju Squad Game, czyli Squid Game Escape Room

Pierwsza edycja turnieju drużynowego SQUAD GAME już za nami! Niestety, nie mamy pojęcia kiedy w nasze ręce trafi 2 sezon Squid Game – czytajcie jednak do końca, a odkryjemy przed Wami drugą odsłonę Squad Game!

W tajemniczej lokalizacji grupy śmiałków zmierzyły się z nieznanym. 6 stycznia w Gamescape zagościły zamaskowane postacie w różowych strojach i zaprowadziły niczego nie spodziewających się graczy na arenę. Niczym w serialu Squid Game, nie wiedzieli dokąd idą, ani co ich czeka, ale, zupełnie jak w Squid Game, nagroda była tego warta!

W oczekiwaniu na 2 sezon Squid Game, osiem drużyn stawiło czoła naszemu wyzwaniu. Gra w trybie Team Battle wymagała od nich współpracy i zaangażowania na najwyższym poziomie. Towarzyszyły im dźwięki muzyki klasycznej, zegar nieubłaganie odmierzający 30 minut oraz uzbrojeni strażnicy.

Większości udało się rozwiązać zagadki w czasie, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Drużyna numer 7 ukończyła wyzwanie w rekordowym czasie 18 minut i 37 sekund, tym samym zdobywając tytuł pierwszych Mistrzów turnieju Squad Game!

Na czym polegało ich wyzwanie Squid Game Escape Room?

Uczestnicy Squad Game musieli zmierzyć się z tajemniczymi skrzyniami pełnymi zagadek. Podobnie jak w tradycyjnym escape roomie, zaskoczyliśmy ich ukrytymi pomieszczeniami, niespodziewanymi rozwiązaniami technicznymi i licznymi łamigłówkami.

Drużyny rywalizowały między sobą, mając świadomość, że poza przeciwnikami obok, walczą też z czasem!

W takiej atmosferze wspólnie wyczekujemy 2 sezonu Squid Game!

Jeśli nie udało Wam się wziąć w nim udziału to nic straconego – drugi turniej Squad Game planujemy 13 marca 2022. Zapraszamy zarówno tych, których ominęła premiera, jak i grupy, które raz podjęły wyzwanie: nawet Wy możecie spodziewać się niespodziewanego ?

Obserwujcie nas uważnie – już niedługo odkryjemy przed Wami szczegóły!

A jeśli Squad Game brzmi dla Ciebie jak idealna rozrywka na integrację w znanym gronie to mamy na to odpowiedź – Squid Game Escape Room może przyjechać do Ciebie! Tajemnicze skrzynie to świetny pomysł na integrację w firmie, zawody międzyuczelniane czy turniej urodzinowy. Więcej szczegółów tutaj: https://gamescape.pl/squadgame/ 

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]