POKOJE ZAGADEK

I ICH GRACZE

Pokoje zagadek to nie tylko świetna okazja, aby w kreatywny sposób spędzić czas z najbliższymi, ale również okazja aby poznać jakim typem gracza jesteś. Duży wpływ na to ma presja czasu, która pobudza nas do działania i momentami dajemy jej przejąć nad nami kontrolę. Jeżeli zastanawialiście się do jakiego typu Wam najbliżej to właśnie teraz macie idealną okazję do wglądu i sprawdzenia samych siebie!

GRACZE I ICH TYPY

Pierwszym typem, który najbardziej wyróżnia się na tle grupy jest LIDER – to właśnie on przejmuje kontrolę nad całą drużyną, a czasem i rozgrywką. Jego pomysły często są trafne, a on sam jest przekonany o swojej nieomylności. Niestety, jego pewność siebie i chęć kontroli czasem może gubić grupę, ponieważ najczęściej nie są oni skłonni do kompromisów. Gracze, aby móc wyzwolić z lidera jego kreatywność i pomysłowość na najwyższym poziomie, muszą często pozwolić mu działać i naprowadzać go na właściwe tory, tak aby to on myślał, że był pomysłodawcą rozwiązania zagadki.

ANALITYK

Następnym zawodnikiem, jest ANALITYK – to właśnie on pozwoli grupie zebrać wszystkie potrzebne informacje i mnóstwo sposobów na obejście zagadek. Potrzebuje on trochę czasu na zgromadzenie wszystkiego oraz jeszcze więcej na upewnienie się, że aby na pewno wziął wszystkie elementy pod uwagę. Nie zawsze jego spostrzeżenia będą przydatne, ale na pewno pomogą grupie. Współpraca z nim wymaga cierpliwości, ale i zapewnienia mu odpowiedniej przestrzeni, aby mógł na spokojnie i efektywnie działać. Jego uważne oko, pozwoli Wam dostrzec wręcz niezauważalne elementy, które nie raz okazują się niezbędne do ukończenia pokoju.

napis escape a wokół niego gracze, rozwiązujący zagadki

KIBIC

To ta postać, dzięki której gracze mają zagwarantowaną grę pełną radości i satysfakcji. To on wprowadza najwięcej śmiechu w trakcie rozgrywki i dba o to, aby każdy czuł się komfortowo. Szybko swoim humorem zażegnuje konflikty w grupie i pozwala wynieść wiele miłych wspomnień z pobytu w escape roomie. Dzięki niemu ekipa ma więcej możliwości na integrację, co pomaga działać jej efektywniej. Nie zawsze skupia się na zagadkach, ale zawsze wie jak zapewnić rozrywkę i wywołać uśmiech na twarzy każdego z uczestników.

UGDOWIEC  

Jest to ostatni typ zawodnika, który można by rzec, że najmniej wyróżnia się w grupie, ale to wcale nie oznacza, że jego obecność jest mniej istotna, niż reszty. Sztuka kompromisu jest mu doskonale znana, co pozwala na odnalezienie wspólnego rozwiązania, które najczęściej okazuję się trafne. Dba o to, aby każdy czuł się komfortowo i wysłuchany, docenia wszelkie pomysły i nawet w tych najbardziej absurdalnych – potrafi odnaleźć element, który może się przydać.

gracze przeglądają wskazówki, by rozwiązać zagadkę w escape roomie

GAMESCAPE KRAKÓW

Pokoje zagadek nie tylko dadzą szansę sprawdzić Was samych, ale i waszych najbliższych. Dlatego escape room to świetna okazja na pierwszą randkę czy spotkanie integracyjne- od razu można sprawdzić jak osoba działa pod presją czasu i z kim najlepiej się Wam współpracuje. W Gamescape Kraków czeka na Was, aż 6 pokoi, po których przejściu, na pewno nie będziecie mieli wątpliwości jakim typem zawodnika jesteście. Jeżeli jeszcze nie wybraliście, do którego Wam najbliżej to czekamy  na Was i chętnie pomożemy Wam to odkryć!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!