TRZYDNIOWA WYCIECZKA W MAŁOPOLSCE DLA MŁODZIEŻY

Kalendarzowa wiosna zbliża się wielkimi krokami, ale już teraz widzimy jej pierwsze oznaki. Słońce ponownie świeci, temperatura wzrasta, więc jest to idealna okazja, aby ruszyć się z domu. Trzydniowa wycieczka będzie dobrym początkiem na przywitanie wiosny, a Małopolska jest bogata w turystyczne perełki. Poznajcie więc naszą propozycję na zwiedzanie Krakowa (i nie tylko!).

Dzień pierwszy – pełen adrenaliny park rozrywki Energylandia

Wycieczki mają to do siebie, że jak rozpoczniesz je z przytupem to cała reszta też będzie fenomenalna. Dlatego park rozrywki Energylandia będzie idealna dla młodzieży. Wszelakie rollercoastery, koła młyńskie, karuzele zapewnią niezapomnianą zabawę i dostarczą wzrost adrenaliny, której każdy czasem potrzebuje. Na terenie obiektu znajdziecie strefy ekstremalne, familijne, park wodny, a także Smoczy Gród, którego nie mogło zabraknąć, bo przecież od Zatoru do Krakowa jest rzut beretem. Park rozrywki Energylandia jest ogromny, więc zapewni zabawę na cały dzień i dla młodszych i dla starszych.

Dzień drugi – zabawa z nauką

Zanim zaczniecie zwiedzanie Krakowa, warto zrobić przystanek w Wieliczce. Zabytkowa Kopalnia Soli jest drugim, zaraz obok kopalni w Bochni, obiektem na świecie, który jest czynny bez przerwy od średniowiecza. To między innymi sprawia, że jest tak wyjątkowa i turyści z całego świata zjeżdżają do Wieliczki na wycieczki. Aktualnie kopalnia oferuje przejście Trasy Turystycznej. Przenosicie się głęboko pod ziemię, gdzie odbędziecie wędrówkę solnymi korytarzami. Warto założyć wygodne buty, bo do przejścia jest około 800 stopni. Trasa ma kilka wariantów, więc można wybrać co najbardziej trafi w wasze gusta do zwiedzania. A po przejściu solnych korytarzu można odpocząć w Tężni Solankowej, gdzie odetchniecie pełną piersią i ukoicie zmysły.

Karuzela i koło młyńskie w parku rozrywki Energylandia

Trzydniowa wycieczka z zakończeniem w Gamescape Kraków

Czas na ostatni gwóźdź programu – zwiedzanie Krakowa. Gamescape Kraków oferuje niestandardowe podejście do tematu i gwarantuje dobrą zabawę! Wybierzcie jedną z naszych gier miejskich i poznajcie Kraków z innej strony. Gra fantasy Osiem Portali poprowadzi Was szlakiem starego Salwatoru, którego nawet rodowici krakowianie nie mieli okazji poznać, szpiegowska Operacja Mindfall: Kryptonim Spiderweb pokaże Wam wiślane bulwary od nieznanej strony, a jeśli naprawdę zależy Wam na historii i legendach Krakowa to gra Legendy Krakowskie będzie doskonałym wyborem! Z kolei dla najmłodszych mamy grę Magiczny Portal, podczas której ocalą świat magii z pomocą Goblina, który przeprowadzi ich przez Kraków. Podczas każdej z gier będziecie mieć okazję korzystać z technologii AR (Augmanted Reality – Rozszerzona Rzeczywistość) oraz mapy z GPS, na której zaznaczone macie zadania, które czekają was na trasie.

3 osoby na peronie, wybierające się na wycieczkę

Pakujcie się już teraz!

Nie traćcie, więc czasu i wybierzcie trzy dni, podczas których wypoczniecie i przeżyjecie niesamowitą przygodę. Każda z wymienionych atrakcji jest dostępna dla was 7 dni w tygodniu, więc na pewno bez problemu znajdziecie czas, aby wybrać dobry termin na odpoczynek. Trzydniowa wycieczka sama się nie zorganizuje, więc bierzcie się do roboty. A my widzimy się  w Gamescape Kraków!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!