Rodzinna gra miejska

– ZAFUNDUJ SWOIM BLISKIM SOLIDNĄ DAWKĘ WIEDZY I EMOCJI

RODZINNA GRA MIEJSKA – ZAFUNDUJ SWOIM BLISKIM SOLIDNĄ DAWKĘ WIEDZY I EMOCJI

Wypad do Krakowa – czy musi wiać nudą? Załóżmy, że od jakiegoś czasu planujesz rodzinną wycieczkę do stolicy Małopolski. W planach masz co prawda chwilę relaksu, jednak do sprawy podchodzisz ambitnie. Zależy Ci, aby każdy uczestnik wyniósł z tej eskapady coś więcej niż tylko wspomnienie smacznych lodów gałkowych i wygodnego hotelowego łóżka.
Czujesz, że jako rodzic oraz partner masz przed sobą nie lada misję: zapewnić swoim krewnym porządną dozę rozrywki, ale również wiedzy na temat miejsca, do którego się udajecie! Twoim „must seen” jest oczywiście Wawel oraz Rynek, nie możesz też zapomnieć o odsłuchaniu hejnału! Obawiasz się jednak, że to trochę za mało… Zaczynasz więc drążyć, szukać innych godnych uwagi miejsc.
Zapewne najczęściej wyświetlają Ci się strony przeróżnych muzeów… I choć tematy wystaw jawią Ci się jako niesamowicie intrygujące, to gdzieś w głębi duszy wiesz, że te propozycje nie przejdą, jeśli chodzi o dzieciaki. A przecież dobra zabawa ma tyczyć się wszystkich uczestników, bo jesteście zespołem!

RODZINNA GRA MIEJSKA

Grzebiesz więc dalej, czując coraz większe zniechęcenie, aż wreszcie natrafiasz na coś, co sprawia, że w Twoich oczach zapalają się iskierki! „Rodzinna gra miejska” i „gra miejska Kraków” – oto, co przykuło Twoją uwagę i na nowo rozpaliło nadzieję na ciekawy i pełen emocji wypad! 😀
Zapewne właśnie w ten sposób znalazłeś się na naszym blogu! Jesteśmy z tego faktu niezmiernie radzi! 😀 Mamy nadzieję, że Ty także! Jeśli więc czujesz się zaintrygowany naszą propozycją na niecodzienne zwiedzanie Krakowa, to serdecznie zapraszamy do dalszej lektury! 🙂 Uwierz nam – warto!

Jedna drużyna, wspólny cel i całe mnóstwo łamigłówek!

Jeśli to pierwszy raz, kiedy dane Ci jest spotkać się z powyższymi terminami, to nie musisz się stresować i gorączkowo szukać informacji – jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie opowiemy Ci o tym, jak wygląda przygotowana przez nas gra miejska Kraków. 🙂
Cała zabawa opiera się na opracowanym przez nas scenariuszu (jest ich kilka – do wyboru, do koloru ;)). Składa się on z następujących elementów: fabuły, misji (czyli celu gry) oraz ról, w jakie mają wcielić się uczestnicy. Aby osiągnąć sukces, czyli wypełnić misję w czasie (tj. w 2 godziny), gracze rozwiązują przygotowane wcześniej zagadki. Łamigłówki powiązane są z konkretnymi miejscami na mapie Krakowa i aby je rozgryźć, drużyna musi znaleźć się w ich pobliżu. Do wyznaczonych punktów prowadzi GPS, więc nie ma mowy o wyprowadzeniu w pole. 😉
Całej zabawie towarzyszy AR, czyli inaczej rozszerzona rzeczywistość (z angielskiego: augmented reality). Pozwala ona na interakcję prawdziwego, materialnego otoczenia z wirtualnym światem! Prawdziwa magia! 😀 Nad przedsięwzięciem czuwa Mistrz Gry, gotów ruszyć z odsieczą w przypadku jakichkolwiek technicznych rozterek!

Brzmi prosto, prawda? 🙂 Jest prosto, a jednocześnie angażująco i emocjonująco!

Dlaczego? Ponieważ Ty oraz Twoja rodzina stanowicie jedną drużynę, która zacięcie walczy o punkty, ale też o wyrobienie się w czasie! Pojawia się więc lekki stresik, a w żyłach zaczyna krążyć adrenalina. Jednak nie martw się – w przypadku oferowanej przez nas zabawy działa ona niezmiernie motywująco! 😀
Ale oferowana przez Gamescape zabawa to nie tylko ogromna dawka wrażeń… To także solidna garść faktów na temat Krakowa! A przecież właśnie takim kluczem posługiwałeś się, szukając najlepszej oferty na wypad, prawda? 😉 Poza tym, jako że całe przedsięwzięcie ma miejsce na zewnątrz, jest to też niepowtarzalna okazja, aby zajrzeć w nieznane (czasem nawet mieszkańcom ;)) zakamarki naszego cudownego miasta, a także ponapawać się jego niepowtarzalną aurą. 😀

RODZINNA GRA MIEJSKA

Rodzinna gra miejska pozwoli także jeszcze bardziej zacieśnić krewniacze więzi, co wcale nie jest częste, jeśli chodzi o wypadowe aktywności. Nasze zagadki ułożone są w taki sposób, aby stanowiły wyzwanie zarówno dla młodszych, jak i starszych graczy. Zabawa wymaga więc zaangażowania wszystkich uczestników, a także silnej kooperacji oraz współpracy! Bez nich trudniej będzie osiągnąć sukces!

Poza tym na chętnych czeka kilka scenariuszy i to od Ciebie oraz Twojej rodziny zależy, czy będziecie woleli wejść do magicznego świata, a może pokusicie się na zostanie specjalnymi agentami? 😉 Wszystko zależy od Was!

No i oczywiście Gamescape’owa rodzinna gra miejska to także ekwiwalent aktywnego spędzania czasu! Jeśli więc zależy Ci na tym, aby rozruszać nie tylko umysł, ale i mięśnie oraz kości – oto propozycja idealna! 😀

To jak? Wchodzisz w to?! 😉

Jeżeli czujesz się zachęcony, to serdecznie zapraszamy do kontaktu! Sprawdź prognozę pogody, zarezerwuj przytulną kwaterę, a następnie zadzwoń lub napisz do Gamescape! Będzie nam też niezmiernie miło, jeśli zdradzisz nam, skąd przybywasz! 😀 Czekamy na Twój ruch! Do usłyszenia lub napisania, cześć!

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]