Zniżka studencka w Gamescape Kraków

Semestr letni trwa w najlepsze i w Krakowie kwitnie życie studenckie. Poza nauką na zajęcia trzeba znaleźć sobie ciekawą rozrywkę, a ile razy można wychodzić wieczorami na miasto lub miasteczko studenckie? Kiedyś musi się to znudzić. Mamy coś w sam raz, by przełamać studencką rutynę! W Gamescape czeka nas was specjalna zniżka studencka! Dzięki niej jesteście w stanie zaoszczędzić u nas nawet do 40 zł! Chcecie więcej szczegółów? Czytajcie dalej →

Zniżka studencka nie tylko w studenckie czwartki

W Gamescape uwielbiamy przyjmować studentów. Niezależnie od tego czy przychodzicie do nas ze znajomymi z roku czy z rodziną pokoje zagadek sprawdzą się przy każdej grupie. Zniżka studencka obowiązuje od poniedziałku do piątku, a ostatnie godziny naszych wejść są po 21.00. Nie uznajemy wymówki, że późno kończą się zajęcia, bo zawsze na jakieś wejście dacie radę zdążyć. Na miejscu za każdą okazaną legitymację otrzymujecie 5 zł zniżki, a rezerwacji możecie dokonać przez naszą stronę WWW, portal Lockme lub kontaktując się z naszymi Mistrzami Gry mailowo lub telefonicznie. Oni również mogą doradzić wam przy wyborze pokoju, w końcu znają wszystkie sekrety lokalu.

Pokoje zagadek sprawdzą się przy każdej okazji. Jest to idealne narzędzie do wzmacniania więzi w grupie oraz ćwiczenia myślenia pod presją czasu (wiemy, że każdy student musi mieć opanowane). Escape roomy są na tyle nieszablonową formą rozrywki, że może znajdziecie nawet temat do jakiegoś projektu na zajęcia.

grupa studentów, idące do escape roome'u

SPRAWNA ANALIZA POKOJU

Warto, abyście potrafili odróżnić, które elementy pokoju są warte Waszej uwagi, a które mają służyć tylko jako wystrój lub jako elementy serwisowe pokoju. Zdecydowanie pomoże Wam to zaoszczędzić dużo czasu.

studenci wykonujący zagadki w Gamescape Kraków

Do wyboru macie aż pięć różnych pokoi i specjalny escape box. Obojętnie czy chcecie się wcielić w tajnych agentów, detektywów czy czarodziei – każdy znajdzie coś dla siebie. A teraz, gdy pogoda dopisuje idealnym rozwiązaniem może okazać się jedna z naszych gier miejskich. Zobaczcie Kraków od innej strony i zbierzcie super zdjęcia całej ekipy, które robicie w jej trakcie dla utrwalenia wspomnień. Nie czekajcie, więc na nich i lećcie na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie szczegóły fabuły wszystkich naszych gier i miejsce żeby zarezerwować termin REZERWACJA – ESCAPE ROOM KRAKÓW . Nie zapomnijcie o zabraniu ze sobą legitymacji 😉.

 

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!