ZIMA W KRAKOWIE 

ZIMA W KRAKOWIE

Kraków zimą nie tylko zaskakuje pięknym krajobrazem, ale i bardzo niskimi temperaturami, które niekoniecznie zachęcają do opuszczania naszych przytulnych czterech ścian, co niestety ogranicza możliwości rozrywki. Jak więc w takie dni spędzić kreatywnie czas? Kiedy wydaje wam się, że wykorzystaliście już wszystkie możliwe opcje co zrobić w wolnym czasie i nie wiecie jak urozmaicić spotkanie ze znajomymi na pomoc przychodzimy my! Potrzebujecie tylko laptopa i gotowości do działania! Zima w Krakowie to idealna okazja, aby spróbować mieć własny escape room online w domu i to tylko za pomocą kilku kliknięć! 

 

ESCAPE ROOM ONLINE

Marzyliście o kiedyś o tym, aby odbyć podróż dookoła świata? Nasz escape room online pozwoli wam to zrobić w jedną godzinę i to bez wychodzenia z domu! „60 minut dookoła świata” to idealne rozwiązanie dla ciekawych świata podróżników, więc już dziś wyruszcie na przygodę w poszukiwaniu rozsianych po nim minerałów. Jeżeli jednak bliżej wam do szpiegowskich misji idealny będzie dla Was „Agent X”. Pomoc agentom terenowym w misji i to online? Kraków zimą nigdy nie był tak tajemniczy i pełen emocji!

ludzie rozwiązujący zagadki w escape room

POKÓJ ZAGADEK DLA DZIECI 

Zimowe wieczory również niekoniecznie sprzyjają podwórkowym zabawom najmłodszym. Jeżeli chcecie, aby Wasze pociechy w kreatywny sposób miały szansę spędzić te mroźne popołudnia to nasz pokój zagadek dla dzieci będzie właśnie dla nich. Mali bohaterowie będą mieli szansę przenieść się w zaczarowany świat w celu poszukiwania magicznych kryształów. A wszystko to będzie możliwe będąc pod ulubionym kocem popijając ciepłe kakao. 

dzieci rozwiązujące zagadki w escape room online

ESCAPE ROOM W DOMU

Spędzanie czasu w domu nie musi już Wam kojarzyć się tylko z filmami czy wykonywaniem domowych obowiązków. Czas ze znajomymi lub rodziną spędzany czy to w waszych czterech ścianach  czy kawiarni może okazać się bardziej ekscytujący, niż Wam się wydaje. Pozwólcie nam zadbać o wasze zimowe wieczory. Już dziś wpadnijcie na Gamescape i zobaczcie jakie wiele pokoi online na  Was czeka. 

POBIERZ ZA DARMO

ZOMBIE ESCAPE ROOM DO DOMU

PSSST!

Zombie Escape Room – to zestaw DIY do przygotowania zombiakowego escape roomu w domu.

UWAGA! Ten zestaw przekształci Twój salon w przygodę z przygryzaniem paznokci w tle! Szczególnie polecany na wspólną imprezę podczas pobytu w domu.

Pobierz, wydrukuj i imprezuj już dziś wieczorem!

[sibwp_form id=2]